Ile zarabia Roksana Węgiel i Viki Gabor? Oszałamiające kwoty, szczęka opada

Ile zarabia Roksana Węgiel i Viki Gabor? Oszałamiające kwoty, szczęka opada Źródło: Fot. Instagram/Roksana Węgiel

Roksana Węgiel to jedna z najpopularniejszych, młodych gwiazd w naszym kraju. Wraz z Viki Gabor przejęły polską scenę muzyczną, a ich zarobki mogą wprawić w osłupienie przeciętnego Polaka. Mimo tak młodego wieku mają więcej pieniędzy, niż większość z nas.

Roksana Węgiel w błyskawicznym tempie podbiła polską scenę muzyczną. Po wygranej w The Voice Kids oraz Eurowizji Junior, bilety na jej koncerty w Polsce zaczęły rozchodzić się jak świeże bułeczki. Młoda gwiazda uwielbiała występować przed swoimi fanami oraz na scenie dawała z siebie wszystko, co oczywiście przekładało się na imponujące zarobki. 

Podobnie sprawy się mają w przypadku Vigi Gabor. Ona również gości na największych scenach w Polsce, a swoimi występami uświetnia największe imprezy okolicznościowe. Obie nastolatki są już powszechnie znane Polakom, a teraz na jaw wyszło, ile tak naprawdę dzięki swojemu talentowi zarabiają. Nie jedna osoba może o takich stawkach jedynie pomarzyć. 

Ile zarabia Roksana Węgiel? Kwota zwala z nóg

Wiadomości na temat zarobków Roksany Węgiel wyszły na światło dzienne dzięki informatorowi portalu Wirtualna Polska. Zgodnie z jego doniesieniami, na które powołuje się Plotek, Roksana Węgiel za jeden koncert ma zarabiać nawet do 30 tysięcy złotych. Trzeba przyznać, że jak na niecałe 2 godziny pracy, to naprawdę imponująca stawka godna pozazdroszczenia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na 2020 rok młoda gwiazda miała zaplanowanych 12 koncertów, łatwo więc można obliczyć, że na jej koncie pojawiłoby się około 360 tysięcy złotych. Jej kariera to jednak również reklamy, które nie są tanie. Roxie się ceni, jej udział w spocie jest więc wyceniany na kwotę od 200 do 300 tysięcy złotych. 

Ile zarabia Viki Gabor? 

Nie wiele gorzej zarabia również Viki Gabor. Młodsza koleżanka Roxie wprawdzie ma nieco niższe stawki, dla wielu osób jednak i tak byłyby spełnieniem marzeń. Za jeden koncert nastolatka bierze od 10 do 20 tysięcy złotych, lecz pamiętajmy, że to dopiero początek jej kariery. 

Dzisiaj grzeje: 1.Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano

2.  Widzowie Sanatorium miłości oszukani, kłamstwo wyszło na jaw. Chodzi o Panią Wiesię

Jak na razie Viki jeszcze nie ma propozycji reklamowych, jednak patrząc na rosnące nią zainteresowanie, szybko może się to zmienić. Jej obecność w show-biznesie dopiero zaczyna być zauważalna, wszystko jest więc kwestią czasu. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Córka Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Wyrosła na prawdziwie piękną kobietę (FOTO)
  3. Smutne. Uwielbiana gwiazda polskiego kucharstwa nie żyje
  4. Dramatyczne doniesienia o Teresie Lipowskiej. Fani są zrozpaczeni, aktorka na resztę życia podjęła smutną decyzję
  5. Dagmara ujawniła nieznane szczegóły ze swojego życia, ma młodszego partnera. Niebywałe, co powiedziała o swoim związku

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News