Roksana Węgiel nagle ryknęła śmiechem w programie Kuby Wojewódzkiego. 14-latkę rozbawił żart króla TVN

Roksana Węgiel nagle ryknęła śmiechem w programie Kuby Wojewódzkiego. 14-latkę rozbawił żart króla TVN Źródło: facebook/kuba_wojewodzki_krol_tvn/

Roksana Węgiel pojawiła się na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Podczas wywiadu prowadzący rzucił żartem w swoim stylu, który w ułamku sekundy bardzo rozbawił młodą wokalistkę. Wszyscy zgromadzeni zaczęli pokładać się ze śmiechu.

Roksana Węgiel jako najmłodsza wokalna gwiazda polskiego show-biznesu nie tylko uczy się i koncertuje, ale również regularnie pojawia się w wielu programach, gdzie udziela wywiadów na różne tematy. Dziennikarze chętnie pytają o jej sferę prywatną, zawodową, a nawet miłosną, bowiem choć Roksi ma dopiero 14 lat, pierwszy związek ma już za sobą. Ostatnio zagościła na kanapie króla TVN, gdzie śmiała się w niebo głosy. Nie było to dla wszystkich aż tak dużym zaskoczeniem, bowiem gwiazdor potrafi rozbawić chyba każdego, jednak jeden z jego żartów, wydał się nastolatce szczególnie zabawny.  

Roksana Węgiel ryknęła śmiechem na kanapie Wojewódzkiego. Co ją tak rozbawiło?  

Kuba Wojewódzki zamieścił na swoim Facebooku krótką zapowiedź najbliższego odcinka swojego show, w którym prócz 14-letniej wokalistki wystąpi również aktorka Agata Kulesza. To jednak młoda celebrytka wzbudziła największe zainteresowanie wśród internautów. Na kilkudziesięciu sekundowym filmie mogliśmy zobaczyć fragment rozmowy Kuby i Roksany. 14-latka opowiedziała o momencie, w którym odkryła, że śpiew jest jej największą pasją. 

- Jak miałam 8 lat to pojechałam na obóz i tam się w ogóle dowiedziałam, że lubię śpiewać. Było karaoke, zaśpiewałam "My Cyganie" - wyznaje Węgiel.  

Po krótkim wykonie 14-latki wspominanego utworu, Wojewódzki postanowił zapytać, kto jako pierwszy powiedział, że ma talent. Roksana błyskawicznie odpowiedziała "prezes klubu sportowego", co gwiazdor od razu skwitował w swoim stylu. 

- Prezes klubu "Tęcza" - stwierdził. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nagle nie tylko Roksana, ale i wszyscy zgromadzeni w studiu nie mogli powstrzymać się od śmiechu. Sam prowadzący starał się jakoś zapanować nad emocjami, jednak na darmo.  

Internauci hejtują 

Krótki filmik wywołał spore poruszenie wśród internautów, którym nie podoba się obecność Roksany w takim programie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Zewsząd zaczęły napływać słowa krytyki, bowiem fani gwiazdora twierdzą, że jego show nie jest odpowiednim miejscem dla tak młodej osoby. Chyba nikomu nie trzeba przypominać, że Kuba słynie wręcz ze swojej bezpośredniości, często niestosownych, dwuznacznych komentarzy. Niektórzy uważają również, że Węgiel możemy zobaczyć niemalże wszędzie, co zaczyna im doskwierać. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Niestety, nie żyje dziadek. Uratował wnuczkę z płonącego domu, poniósł bohaterską śmierć
  3. Na scenę "The Voice of Poland" wyszła 17-latka. Wystarczyła chwila, Michał Szpak był jak zahipnotyzowany
  4. Benedykt XVI dostał wylewu i jest z nim źle? Rzecznik Watykanu wydał specjalne oświadczenie
  5. Elżbieta Jaworowicz od 35 lat prowadzi "Sprawę dla reportera". Dopiero teraz ujawniono prawdę o programie

Źródło: facebook 

Następny artykuł