Roksana Węgiel chce walczyć z mediami. Wszystko przez to, co dzieje się w jej związku

Roksana Węgiel chce walczyć z mediami. Wszystko przez to, co dzieje się w jej związku Źródło: Instagram/Roksana Węgiel

Roksana Węgiel szturmem podbiła polski rynek muzyczny. Nastolatka odkąd wygrała dziecięcą Eurowizję stała się prawdziwą gwiazdą. Media nieustannie dociekają, jak wygląda życie prywatne młodej piosenkarki. W ostatnim wywiadzie zastrzegła, że nie zamierza się z nikim dzielić pewnymi sprawami.

Roksana Węgiel w listopadzie ubiegłego roku wygrała dziecięcą Eurowizję. To wydarzenie było dla niej furtką do wielkiej sławy. Dziś niemal każdy o niej mówi, a na koncertach nastolatki pojawiają się tłumy wiernych fanów. Spore zainteresowanie budzi jej życie prywatne, którego jednak nie chce za bardzo komentować w mediach.

Roksana Węgiel ma chłopaka z Białorusi, Daniela Yastremskiego

Jeszcze zanim konkurs Eurowizji się zaczął, Roksana nawiązała kontakt z jednym z uczestników, Danielem Yastremskim. Jak sama mówi, niemal każdy tak robił, aby lepiej się poznać przed nadchodzącą rywalizacją. Dwójka nastolatków bardzo przypadła sobie do gustu i po kilku spotkaniach na żywo postanowili zostać parą.

 - Daniel skontaktował się ze mną poprzez media społecznościowe. Wszyscy uczestnicy konkursu tak robili. Chcieliśmy się poznać, zanim zaczniemy konkurować ze sobą na Białorusi. I tak od słowa do słowa - powiedziała zakochana Roksana. Chociaż chętnie opowiada o swojej relacji to nie lubi zdradzać zbyt wielu szczegółów.

Roksana walczy z nadmierną ciekawością mediów 

Roksana w ostatnim wywiadzie została zapytana o kilka spraw z jej życia prywatnego. Odpowiadała na każde pytania, jednak zastrzegła sobie, że pewne sprawy są tylko dla niej i media nigdy się o nich nie dowiedzą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zapytana czy jej relacja przeżywa kryzys odpowiedziała, że nie a jeśli kiedyś się to wydarzy to prasa raczej się o tym nie usłyszy.

 - Nie, a jeśli już kiedyś będę przeżywać kryzys to media się o tym nie dowiedzą.

Związek Roksany i Daniela nie należy do łatwych. Para nie ma wielu możliwości żeby się spotkać na żywo. Możliwe, jednak że podczas wakacji będzie więcej takich okazji.

 - Możliwe, że Daniel przyjedzie na któryś z moich koncertów bo wakacje zapowiadają się dla mnie bardzo pracowicie. Będę koncertować, więc zobaczymy - krótko skwitowała dziewczyna. 

Związek skomentowali także rodzice dziewczyny, którzy raczej nie martwią się tą relacją. Traktują ją jako młodzieńcze zauroczenie. 

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Straszliwy nowotwór zabił dziecko. Ojca ścięło z nóg, gdy zdjął lustro sprzątając pokój córeczki
  4. Brat Magdy Gessler rozpętał medialną burzę. Te słowa mogą zaboleć słynną restauratorkę
  5. Kim jest mąż Szelągowskiej? Gwiazda TVN zamieściła zdjęcie w objęciach tajemniczego mężczyny
  6. Uważajcie na te pułapki w sklepach! Inspekcja handlowa wykazała rażące nieprawidłowości

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu