Roksana Węgiel nagle zapowiedziała przerwę w karierze. Wiemy dlaczego

Roksana Węgiel nagle zapowiedziała przerwę w karierze. Wiemy dlaczego Źródło: Instagram/Roksana Wegiel

Roksana Węgiel w ostatnim czasie była aż nadto zapracowana. W końcu nastolatka zdecydowała się na zrobienie sobie przerwy w karierze. Zdradziła powody swojej decyzji.

Roksana Węgiel na jakiś czas będzie musiała pozostawić u swoich fanów spory niedosyt. Okazuje się, że nastoletnia gwiazda potrzebuje przerwy od niewątpliwie intensywnej pracy. Powodem są sprawy rodzinne.

Roksana Węgiel robi sobie przerwę z powodów rodzinnych

Okazuje się, że mama Roksany Węgiel niedługo urodzi. To będzie już jej trzecie dziecko, a drugi syn w rodzinie. Poród zaplanowany jest na luty, wybrano także imię dla niego - Tymoteusz. Dla nastoletniej gwiazdy to wielkie wydarzenie, zwłaszcza że jej pierwszy, młodszy brat jest dla niej niezwykle ważny. Kilka razy pojawił się z nią nawet na jej live'ach prowadzonych na Instagramie. Czasami pojawia się z nim też na wspólnych fotografiach.

To właśnie ze względu na zbliżający się poród 15-latka ma zamiar zrobić sobie przerwę. Będzie chciała pomóc swojej mamie i spędzić nieco czasu z bratem. Zwłaszcza, że obecnie jest tak zapracowana, że niedawno, gdy została zapytana co robi w wolnym czasie, odpowiedziała, że wolnego czasu nie ma praktycznie w ogóle.

Roksana Węgiel zdradza jak długo potrwa jej przerwa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Gdy Tymek pojawi się na świecie, to wezmę przynajmniej miesiąc wolnego! Chcę siedzieć czas z nowym braciszkiem, pochodzić na spacery, pozachwycać się nim - zdradziła w ostatnim wywiadzie z Fleszem.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka Polsatu znów trafiła do szpitala. Wcześniej miała tętniaka mózgu
2. Druzgocąca wiadomość. Nie żyje Grażyna Przybylska, rodzina wystosowała apel

Fani więc muszą się szykować na przynajmniej miesiąc rozłąki ze swoją ulubioną gwiazdą. Nie wiadomo w jakim stopniu będzie robić sobie przerwę, czy jedynie przestanie na ten czas występować i nagrywać nowe utwory, czy też całkowicie zrezygnuje z mediów społecznościowych? Przekonamy się zapewne już w lutym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Nie żyje wielokrotny reprezentant Polski. Był wybitnym zawodnikiem, poświęcił sportowi całe życie
  3. Samochód zamiast 500 plus? Rodziny pobierające świadczenie mają na to szansę
  4. Papież Franciszek ogłosi abdykację? Jest oficjalny komentarz sekretarza Benedykta XVI
  5. Oszustwo Zenka Martyniuka ujawnione. Fani oburzeni, skandal po Sylwestrze w TVP

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News