Poznaliśmy imię dziecka. Roksana Węgiel z pewnością nie posiada się ze szczęścia z przyjścia brata na świat

Poznaliśmy imię dziecka. Roksana Węgiel z pewnością nie posiada się ze szczęścia z przyjścia brata na świat Źródło: instagram.com/roxie_wegiel/

Roksana Węgiel nie tak dawno wywołała medialny szum, kiedy powiedziała, że w jej rodzinie pojawi się nowy członek. Każdy sądził, że to młoda artystka zostanie mamą, lecz okazało się, że jedynie starszą siostrą. Teraz znana jest płeć i imię dziecka.

Roksana Węgiel ma teraz sporo powodów do radości. Prywatnie będzie mogła spełnić się jako starsza siostra, a zawodowo odebrała nagrodę MTV EMA 2019 dla najlepszego polskiego artysty. Jej mama zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy.

Roksana Węgiel przez przypadek wygadała się o dziecku

Nic dziwnego, że przy udzielaniu setek wywiadów Roksana Węgiel nie mogła utrzymać języka za zębami. Podczas jednego z nich była wręcz rozpromieniona, aż w końcu przypadkowo powiedziała o tym, że jej rodzina się powiększy. Widać było, że jest przepełniona radością, ale też mocno przejęta.

- Moja mama mnie zabije, ale tak, będę miała braciszka! Bardzo się cieszę i nie mogę się doczekać - wręcz wykrzyczała do mikrofonu, a dziennikarz Faktu nie krył zdziwienia takim obrotem sprawy.

Wiadomo, że Roksana Węgiel już miała szansę się sprawdzić w roli starszej siostry. Ma młodszego o 6 lat brata Maksymiliana. Nie jest jednak tak zainteresowany sławą jak młoda artystka. "Jest nieśmiały i w ogóle nie ciągnie go w stronę muzyki, zdecydowanie woli sport" - mówiła o nim Roksana.

"Bobas da nam popalić"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo" udział wzięła nie tylko Roksana Węgiel, ale i mama 14-latki, Edyta. Choć do rozwiązania pozostało jeszcze kilka miesięcy, imię zostało już wybrane. Dziecko będzie nosiło imię pochodzenia greckiego.

- Jestem w ciąży, w lutym urodzę drugiego synka. To ogromne szczęście. I już wiemy, jak będzie miał na imię: Tymoteusz - przyznała się szczęśliwa mama Roksany Węgiel.

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

W rozmowie z Plejadą 14-letnia gwiazda zapewniła, że mama czuje się w porządku, a rodzina jest przeszczęśliwa. Jest też świadoma, że nie będzie łatwo.

- Mama czuje się bardzo dobrze. Jest okej. Bardzo się cieszę, że będę miała rodzeństwo. Mój młodszy brat też się cieszy. Będzie fajnie. Bobas da nam popalić - wyznała Roksana Węgiel.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Do końca miesiąca dadzą ci 300 ZŁ! Uprawnionych są miliony Polaków
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Widzisz, że ktoś polewa auto wrzątkiem z czajnika? Dzięki temu zaoszczędził mnóstwo pieniędzy
  4. Anna Lewandowska długo skrywała wiadomość o ciąży. Jej mąż zdradził najpilniej strzeżony sekret dot. drugiego dziecka
  5. Mąż porwał i torturował żonę i syna, zmuszał ich do najgorszych rzeczy. Szczegóły piekła, jakie im zgotował, będą śnić się policjantom po nocach

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł