Przełomowe słowa rodziców po wyczynach "niegrzecznej" Roksany Węgiel. Rozpętała się burza, jakiej nikt nie przewidział

Przełomowe słowa rodziców po wyczynach "niegrzecznej" Roksany Węgiel. Rozpętała się burza, jakiej nikt nie przewidział Źródło: Instagram/Roksana Węgiel

Roksana Węgiel nieustannie znajduje się w centrum zainteresowania mediów. Nieustannie trwa dyskusja na temat kariery 14-latki, a także treści, które znajdują się w jej piosenkach. Dla części rodziców to, co śpiewa artystka, jest niepokojące. Teraz pojawił się przełomowy głos w tej sprawie.

Roksana Węgiel osiągnęła gigantyczny sukces w bardzo młodym wieku. Artystka nieustannie znajduje się w centrum zainteresowania mediów, a także budzi pewne kontrowersje. Chodzi o treści zawarte w piosenkach, które według niektórych są nieodpowiednie dla 14-latki. 

Roksana Węgiel rozpętała burzę 

Roksana Węgiel jest postacią wyjątkową na polskiej scenie muzycznej. Ma dopiero 14 lat, a jej kariera rozwija się błyskawicznie. Niedawno w mediach rozpętała się ogromna burza wokół wokalistki. Jedna z jej piosenek zawiera bowiem treści, które zaniepokoiły rodziców jej fanów. 

Wiele osób sądzi, że takie teksty piosenek nie powinny być wykonywane przez artystkę, która sama jest właściwie dzieckiem, bo trudno mówić o dojrzałości w tak młodym wieku. W całej dyskusji na ten temat pojawiły się przełomowe słowa rodziców. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Reakcje rodziców na twórczość artystki 

Roksana Węgiel i osoby, które pracują w jej sztabie oraz dbają o rozwój kariery wokalistki, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że muzyka pop rządzi się swoimi prawami. Wszystkie zagraniczne gwiazdy prezentują twórczość, która oscyluje wokół popularnych tematów, takich jak miłość, rozstanie, sława, a także seks. 

Rodzice nastoletnich fanów artystki nie byli zachwyceni tym, co usłyszeli w jednej z piosenek. 14-latka śpiewa tam bowiem kontrowersyjne słowa, która według wielu są skandalicznie nieodpowiednie w stosunku do wieku wokalistki.

Twoje ciało wie, że chcę cię przelecieć / pozwól mi wykrzyczeć twoje imię - tak brzmi wers z jednego ze znanych utworów Węgiel. 

Takie dosadne słowa oburzyły wielu rodziców. Jak się okazuje część matek i ojców zauważyła pewien potencjał wychowawczy w niegrzecznej twórczości Roksany Węgiel. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.
2. Wreszcie! Dowiedzieliśmy się jak wygląda córka Marty Kaczyńskiej, ale zdjęcie może zaraz zniknąć z internetu

- Dla mnie ta piosenka była pretekstem do tego, żeby porozmawiać z córką o tym, czy uważa, że seks powinno uprawiać się tylko z miłości. Każdy rodzic powinien takich pretekstów szukać, bo to zdecydowanie łatwiejsze niż rozpoczęcie rozmowy na zasadzie "a teraz porozmawiajmy o seksie". Nasza rozmowa trwała chyba 2 godziny, poruszyłyśmy wiele ciekawych wątków i myślę, że córka wiele z tego wyniosła - powiedziała mama jednej z fanek Roksany Węgiel. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skażone mięso wycofywane w pośpiechu. 5 ofiar śmiertelnych
  2. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą
  3. Mało kto wiedział o strasznej chorobie gwiazdy grającej Halinkę w "Kiepskich". Uśmierca ponad 3 miliony ludzi rocznie
  4. Myśleli, że widzą na dachu czarnego kota i zaczęli go nagrywać. Okropnie się pomylili, byli w śmiertelnym niebezpieczeństwie
  5. Pies odkrył co dziewczynka zobaczyła nad taflą wody. Szybko ocenił sytuację i rzucił się na pomoc

Źródło: MamaDu

Następny artykuł