Roksana Węgiel pochwaliła się wyprawką szkolną i się zaczęło. 14-latka nie wiedziała, że narazi się na kpiny

Roksana Węgiel pochwaliła się wyprawką szkolną i się zaczęło. 14-latka nie wiedziała, że narazi się na kpiny Źródło: Instagram/Roksana Węgiel

Roksana Węgiel zaprezentowała nam swoją wyprawkę szkolną. Piosenkarka chyba nie zdawała sobie sprawy, że narazi się na kpiny. Internauci okazali się bezlitośni.

Roksana Węgiel na swoje konto na Instagramie wrzuciła wczoraj zdjęcie wyprawki szkolnej. Rok szkolny już się rozpoczął, więc i młoda gwiazda chciała podzielić się rzeczami, których będzie używać w nadchodzącym semestrze. Pod opublikowanym zdjęciem pojawiła się lawina negatywnych komentarzy. Fala pytań i oskarżeń zalała jej profil. Roksana póki co nie odpowiada na zarzuty. 

Roksana Węgiel pokazała wyprawkę

Gwiazda, tak jak każda inna nastolatka, we wrześniu powinna zacząć naukę w szkole. Młodzież lubi czasem pochwalić się swoimi plecakami czy kompletem zeszytów. Tak samo postąpiła laureatka "The Voice Kids" i zaprezentowała swoje nowe nabytki. Wszystko byłoby normalne gdyby nie to, że Roksana Węgiel sama przyznała, że w ty roku szkolnym będzie miała indywidualny tok nauczania.

- Po co ci plecak, skoro nie chodzisz do szkoły? - zapytał zdziwiony internauta.

- I tak nie masz czasu na naukę. To tylko zwykły lans - kpi inny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Haha, kupiłaś tylko po to, żeby wstawić zdjęcie? - pyta kolejny.

- Chcesz, żeby dzieciaki kupowały to, co niby sama nosisz... - sugeruje kto inny.

Wyznanie młodej gwiazdy

Roksana Węgiel w wywiadach wielokrotnie przyznawała się, że chociaż nie ma najmniejszych problemów z nauką to jednak ciężko jest jej pogodzić naukę i muzyczną karierę. A ze śpiewu na rzecz szkoły nie zrezygnuje. Oczywiście oprócz negatywnych komentarzy pojawiło się także wiele pozytywnych. 

- Hejka kochani! Jak Wam mijają pierwsze dni w szkole. Cieszycie się? Haha. Powodzenia w nowym roku szkolnym! Ja wkroczyłam w niego z plecakiem od marki, której jestem ambasadorką. Buziaki - napisała.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatek myślał, że przygarnął szczeniaka. Rósł w zastraszającym tempie, specjaliści musieli zabrać zwierze w specjalne miejsce
2. Doda nagrała starsze małżeństwo w dwuznacznej sytuacji na plaży. Pokazała filmik fanom. Byli zniesmaczeni

Część fanów jest zdegustowana jej zachowaniem. Uważają, że w bardzo oczywisty sposób Roksana Węgiel promuje produkty określonej firmy. Może nie byliby tak źli, gdyby nie fakt, że artystka faktycznie raczej rzadko będzie korzystać z przedmiotów na zdjęciu. 14-latka nie przewidziała aż tak gwałtownych reakcji ze strony internautów i licznych kpin.

fot. Inststagram.com/roxie_wegiel

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Gdy kobieta go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. Podczas balu skierowała do gwiazd TVN kilka słów prawdy o Woźniaku-Staraku. Nagle zapanował smutek
  4. Nie zauważyła, że kot wskoczył do pralki. Godzinę później załamana pędziła do weterynarza
  5. Kiedy Oliwia powiedziała, jak pracuje, wszyscy zaczęli się śmiać. Ale jak dodała, ile zarabia, nie było im już do śmiechu

źródło: plejada pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News