Specjalistka szczerze oceniła kreacje Roksany Węgiel: "Niektóre stylizacje wręcz wprowadzają nas w nerwowe stany"

Specjalistka szczerze oceniła kreacje Roksany Węgiel: "Niektóre stylizacje wręcz wprowadzają nas w nerwowe stany" Źródło: Instagram/Roksana Węgiel

Roksana Węgiel to jedna z największych gwiazd młodego pokolenia. Zwyciężczyni pierwszej edycji "The Voice Kids" robi coraz większą karierę w Polsce. Dużo mówi się również o jej stylu. Ostatnio jej modowe wybory oceniła znana stylistka Joanna Horodyńska.

Roksana Węgiel, odkąd zwyciężyła w muzycznym show TVP "The Voice Kids", osiągnęła już wiele sukcesów. Wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci, a także wydała niedawno debiutancką płytę. Dużo mówi się również o wizerunku nastoletniej gwiazdy. Ostatnio jej styl oceniła znana stylistka Joanna Horodyńska

Roksana Węgiel szczerze oceniona przez stylistkę 

Roksana Węgiel ma dopiero 14 lat a już jest na ustach całej Polski. Jej kariera rozwija się w zawrotnym tempie. Młoda piosenkarka dba również o odpowiedni, pasujący do jej muzyki, wizerunek. Jej wybory modowe często prowokują komentarze fanów. 

Tym razem o stylu młodej celebrytki wypowiedziała się znana i szanowana w branży stylistyka Joanna Horodyńska. Kobieta szczerze oceniła wizerunek Roksany Węgiel. Ciekawe, czy artystka zgodzi się z jej opinią.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Stylizacje Roksany Węgiel wprowadzają w stany nerwowe... Ale to komplement!

Joanna Horodyńska, która ubierała już wiele sławnych osób, uważa że czasem stylizacje Roksany Węgiel wprowadzają w stany nerwowe. Ale przyznaje, że według niej jest do komplement, bo artystka nie jest nudna. Ma swój styl. Dodaje, że dziewczyna jest jeszcze bardzo młoda, więc pewnie czeka ją w przyszłości wiele eksperymentów związanych z wizerunkiem. 

Stylistka docenia to, że Roksana Węgiel zmierza ku ostremu wizerunkowi z pazurem. Dzięki temu odbiorcy zapominają o niewinnych, dziewczęcych kreacjach wokalistki, które nie pasowały do jej twórczości. W porównaniu do zagranicznych nastoletnich gwiazd Roksana wypada, według Horodyńskiej, bardzo korzystnie.

Wygląda i zachowuje się jak światowa gwiazda, co wróży jej również sukces poza granicami Polski. Stylistka mówi, że nie może się doczekać kolejnych metamorfoz artystki. Według niej ciekawie byłoby, gdyby Roksana Węgiel jeszcze bardziej zaszalała ze swoimi stylizacjami. Chciałaby ją zobaczyć w punkowych kreacjach, które nadałby jej jeszcze więcej wyrazistości i charakteru

Nie wiemy jak na te słowa zareaguje sama 14 letnia artystka, ale wygląda na to, że ma ona jakiś określony plan dotyczący swojej kariery, który będzie konsekwentnie realizować. Zobaczymy czy przewidywania Joanny Horodyńskiej odnośnie wizerunku Roksany się sprawdzą. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. W kilkanaście minut duże polskie miasto zostało zupełnie zalane. Kolejne obszary Polski zagrożone potężnymi nawałnicami
  4. Urodziła pięcioro dzieci. Niestety, do domu wróciło z nią tylko jedno
  5. Światowe media obiegła wstrząsająca wiadomość. Nie żyje legendarny gwiazdor, odszedł nieoczekiwanie w nocy

Źródło: Party 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News