Burza pod wyjątkowo wyzywającym zdjęciem Roksany Węgiel, tym razem przesadziła? "Bardziej wypnij to d**sko"

Burza pod wyjątkowo wyzywającym zdjęciem Roksany Węgiel, tym razem przesadziła? "Bardziej wypnij to d**sko" Źródło: instagram/roxie_wegiel/

Roksana Węgiel po raz kolejny sprawiła, że cały internet aż huczy, jednak w negatywnym tego słowa znaczeniu. Wystarczyło jedno zdjęcie tej młodziutkiej gwiazdy, by wylało się na nią morze hejtu.

Roksana Węgiel ma dopiero 14 lat, jednak już może poszczycić się niebywałymi sukcesami. Wygrana w "The Voice Kids" i Eurowizji, rosnąca sława i przede wszystkim zarobki, jakie się z tym wiążą, a których z pewnością pozazdrości jej niejeden rówieśnik. Młoda wokalistka ma wszystko to, o czym osoby w jej wieku nawet nie marzyły, dlatego nic dziwnego, że wywołuje takie poruszenie. Można również uznać, że Roksi lubi dolewać oliwy do ognia i mimo tak młodego wieku, potrafi stawiać na naprawdę odważne, niekiedy wyzywające stylizacje. Jedno z jej nowszych zdjęć znów sprawiło, że w sieci aż zawrzało. 

Roksana Węgiel na wyzywającym zdjęciu 

Na Instagramie młodej wokalistki pojawiło się zdjęcie prosto z wesołego miasteczka, a dokładniej kultowej karuzeli z kucykami. Z uśmiechem na ustach i opierając się o przednie uchwyty, uniosła jedną nogę do góry. Roksana chciała tym sposobem zareklamować nową kampanię reklamową marki odzieżowej, której stała się ambasadorką. 

- Hejka kochani. Lubicie chodzić na zakupy? Jeśli tak, to dajcie znać, czy widzieliście już nową kampanię sklepów @hm z działem Divided - napisała pod zdjęciem. 

Na pozór zwyczajne zdjęcie wywołało wielką burzę wśród jej fanów, a to wszystko za sprawą wyzywającej, zdaniem wielu, pozy jaką przyjęła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internauci ruszyli do boju 

Wystarczyło kilka minut, by pod fotografią zaczęły pojawiać się pierwsze komentarze i jak szybko dało się zauważyć, na próżno wypatrywać tych pozytywnych. Obserwatorzy 14-latki zaczęli ostro wyrażać swoje niezadowolenie, a niektórzy nie szczędzili nawet wulgarnych słów. Zrobiło się naprawdę nieprzyjemnie, jednak Roksana nie zamierzała reagować. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.

2. Marta Kaczyńska nie mieszka z mężem. Media podają informacje dot. jej małżeństwa 

- Bardziej wypnij to d**sko - czytamy. 

- Zbyt kolorowe to zdjęcie, prawie cię nie widać - stwierdza obserwatorka. 

- Na jaki poziom cringe'u już weszłaś? - pyta sarkastycznie internauta. 

Znaleźli się jednak prawdziwi fani, którzy chętnie komplementowali swoją ulubienicę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wandale niszczyli sieć 5G szlifierką. Wszystko transmitowali na żywo w internecie
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Wyłowili 13 martwych ciał, wszystkie z nich to kobiety. Polsat przekazał informacje o tragicznych wydarzeniach
  4. Nagły zwrot akcji ws. zabójstwa małej Kristiny. Zbrodnia okazała się jeszcze bardziej brutalna, niż ktokolwiek przypuszczał?
  5. Media: poważne kłopoty w małżeństwie Barbary Kurdej-Szatan. Gwiazda wystosowała oficjalny komunikat

Źródło: instagram 

Następny artykuł