roksana węgiel i viki gabor
.
Konrad Karpiuk - 5 Grudnia 2019

Jest afera. Cejrowski niewyobrażalnie poniżył Roksanę Węgiel i Viki Gabor

Roksana Węgiel i Viki Gabor mogą mieć sporo do zarzucenia Wojciechowi Cejrowskiemu. Kontrowersyjny podróżnik i publicysta ostatnio nie szczędził im ostrych słów.

Roksana Węgiel i Viki Gabor mają za sobą naprawdę spektakularne sukcesy: obie wygrały Eurowizję Junior. Wielu Polaków cieszy się z sukcesów naszych reprezentantek, ale obie spotkały się również ze sporą dozą hejtu w internecie. Okazuje się, że na temat konkursu, w którym startowały, sporo do powiedzenia ma Wojciech Cejrowski.

Wojciech Cejrowski ostro o Eurowizji Junior

W poniedziałek Wojciech Cejrowski tradycyjnie w Radiu WNET prowadził dyskusję na audycji Studio Dziki Zachód. Wśród tematów poruszanych przez publicystę była kwestia ostatniego zakazu sieci 5G w Belgii, kontrowersyjnej sprawy Michalkiewicza, ekologii, ale na chwilę zahaczono też o temat Eurowizji Junior. Roksana Węgiel i Viki Gabor po tych słowach mogą się poczuć urażone.

Rosół na udkach kurczakaGotujesz rosół na udkach z kurczaka? Popełniasz ogromny błąd, najlepsi kucharze ostrzegająCzytaj dalej

- Ja kwestionuję zasadność takich konkursów, do których się bierze dzieci. Co innego program Wojciecha Manna w telewizji, gdzie takie przemądrzałe dzieci odpytujemy na różne tematy, bo to jest program o dzieciach i nie robimy z nich dorosłych. Czym innym natomiast są wszelkie konkursy i programy, w których dziecko zastępuje dorosłego. Czyli właśnie Eurowizja, festiwal piosenki i teraz i taki sam, tylko dla dzieci i konkurs piękności dla małych dzieci - rozpoczął temat Eurowizji Junior.

Roksana Węgiel i Viki Gabor mogą być urażone słowami znanego podróżnika

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Data urodzeniaOstatnia cyfra w roku Twojego urodzenia zdradza o Tobie całą prawdę. Nawet tę, do której nigdy się nie przyznaszCzytaj dalej

- I to jest, nie wiem, dla pedofilów do oglądania chyba? I robione są te dziewczynki właśnie na starsze niż są. Nie wiem czemu nie mogą być robione na młodsze niż są. Że taka malutka 6-letnia zaśpiewała. Tylko tę dziewczynkę postarzono, żeby wyglądała na dorosłą. Ogólnie ten koncept używania dzieci w takich celach mi nie odpowiada - krytykował znany podróżnik.

Dzisiaj grzeje: 1. Ilu mężów miała Elżbieta Jaworowicz? Nigdy nie zgadniecie
2. Niestety, kolejny dramatyczny wieczór w Polsce. Nagły wybuch ognia na południu kraju

Roksana Węgiel i Viki Gabor mogą nie być zbyt zadowolone z tej wypowiedzi. Ponadto rozmówca Cejrowskiego wspomniał także, że stylizowane na dorosłe nastolatki stają się potem wzorami dla innych dziewczynek, co jego zdaniem nie jest dobre. Możemy przypuszczać, że młode wokalistki wręcz chciałyby być inspiracją dla swoich rówieśniczek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W dniu ślubu żona postanowiła dać mężowi prezent. Gdy go zobaczył nie mógł przestać płakać
  2. Don Vasyl przeżywa największą życiową tragedię. Jest tak źle, że błaga o pomoc prezydenta
  3. Katarzyna Dowbor przestała ukrywać prawdę. W jej życiu pojawiła się tajemnicza kobieta
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Nowy podatek zapłacą wszyscy! Ceny niemal najpopularniejszego produktu w kraju poszybują w górę

KotZnalazł na ulicy zamarzniętego, sztywnego kota. Zabrał go do domu, a 6 godzin później oniemiałCzytaj dalej

Źródło: Youtube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News