Rozpoczęcie roku szkolnego przybrało nieoczekiwany obrót. Roksana Węgiel pojawiła się w asyście policji

Rozpoczęcie roku szkolnego przybrało nieoczekiwany obrót. Roksana Węgiel pojawiła się w asyście policji Źródło: instagram/roxie_wegiel/

Roksana Węgiel zupełnie odebrała mowę wszystkim uczniom. Choć młoda wokalistka cieszy się naprawdę ogromną popularnością nikt nie podejrzewał, że na rozpoczęciu roku może pojawić się w asyście policji. Czyżby rówieśnicy aż tak nie dawali jej spokoju?

Roksana Węgiel ma dopiero 14 lat i właśnie rozpoczęła kolejny rok swojej edukacji. Mimo licznych koncertów, wyjazdów i nowych projektów, jakich się podejmuje, celebrytka nie chce zaniedbywać szkoły i deklaruje, że choć o zarobki nie musi się martwić, nie zamierza z niej rezygnować.

Jeszcze w ubiegłym roku nastolatka wyznała, że chce ukończyć szkołę, a później kontynuować edukację. Rodzice, którzy kontrolują jej koncerty w połączeniu z nauką, z pewnością są dla niej wielkim wsparciem, jednak czy mimo to Roksana Węgiel potrzebowała też wsparcie mundurowych? Media aż huczą od zachowania wokalistki.  

Nieoczekiwany obrót na rozpoczęciu roku. Roksana Węgiel w asyście policji 

Zwyciężczyni "The Voice Kids" zaskoczyła wszystkich, gdy na rozpoczęciu roku w Sosnowcu pojawiła się w asyście policji. Gdy tylko informacje o całym zajściu trafiły do mediów społecznościowych, internauci nie zamierzali kryć swojego oburzenia. Wielu krytykowało ją za "gwiazdorzenie".

Obserwatorzy Roksany byli pewni, że 14-latka za bardzo przejęła się swoją popularnością i snując, że rówieśnicy nie dadzą jej spokoju, zdecydowała się na ochronę. Wystarczyło kilka godzin, by na Węgiel wylało się morze hejtu. Dopiero po pewnym czasie okazało się, że prawda jest zupełnie inna. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wszystko za sprawą nowego projektu? 

Jak możemy się dowiedzieć, Roksana Węgiel wzięła udział w nowym projekcie, który ma na celu edukowanie młodych osób o zachowaniu bezpieczeństwa. Z pomocą policjantów wokalistka pokazywała uczniom, jak powinni postępować w drodze z i do szkoły. 

Dzisiaj grzeje: 1. Śledztwo ws. Bieniuka zostało utajnione. Prokuratura wyjaśnia nagłe okoliczności

2. Andrzej Grabowski powiedział całą prawdę o polskiej polityce. Tak mocnych słów z jego ust jeszcze nie słyszeliśmy

Węgiel zwróciła również szczególną uwagę na korzystanie z telefonu podczas przechodzenia przez jezdnię. Zaznaczyła, że chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii i tym samym nawiązała do akcji, która ruszyła jakiś czas temu. W wielu miejscach w Warszawie, nieopodal szkół, tuż przy przejściach dla pieszych, widnieją hasła "Odłóż smartfon i żyj!", mające na celu wyczulić młodych obywateli naszego kraju.  

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Juror Tańca z Gwiazdami przeżywa dramat. Choruje na straszną chorobę, jego małżeństwo legło w gruzach
  4. Skąd pochodzi Violetta Villas? Niesamowita historia
  5. Dopiero teraz wyszło na jaw. Nietypowe wydarzenia na pogrzebie Woźniak-Staraka, nagle wszyscy zaczęli zdejmować buty

Źródło: kozaczek

Następny artykuł