Roksana Węgiel nie ma w domu lekko? Wyszło na jaw jak wygląda jej życie, matka zmusza ją do nieprzyjemnych rzeczy

Roksana Węgiel nie ma w domu lekko? Wyszło na jaw jak wygląda jej życie, matka zmusza ją do nieprzyjemnych rzeczy Źródło: youtube.com/ Roksana Węgiel

Roksana Węgiel nie ma co liczyć na ulgowe traktowanie. Gwiazda polskiej muzyki jest w domu traktowana jak normalna nastolatka, która musi znaleźć czas na domowe obowiązki. Jej rodzice udzielili wywiadu, w którym zdradzili trochę szczegółów z życia artystki.

Roksana Węgiel jest jedną z najbardziej zapracowanych osób w polskim show-biznesie. Artystka bardzo dużą część swojego czasu spędza na podróżowaniu między największymi miastami Polski i występowaniu na krajowych scenach. Jak się jednak okazuje, jej rodzice mają względem niej oczekiwania takie, jak względem normalnej nastolatki. Młoda gwiazda w najmniejszym stopniu nie może liczyć na ulgowe traktowanie.

Roksana Węgiel wiedzie życie zwyczajnej nastolatki. Nieznane szczegóły z życia gwiazdy

Rodzice piosenkarki przyznali, że ich córka mimo swojej sławy musi się mierzyć z ich oczekiwaniami i wymaganiami. Mimo że zwyciężczyni Eurowizji jest sławna i nie spędza dużo czasu w swoim domu, to jak do niego wraca, musi zrzucić maskę ulubienicy sceny i jest traktowana jak normalna nastolatka.

- W domu traktujemy się normalnie, bez żadnych taryf ulgowych. Każdy ma jakieś obowiązki, które staramy się wypełniać - mówi ojciec piosenkarki.

Z kolei mama Węgiel przyznaje, że musi przymuszać czasem swoją córkę do robienia rzeczy, które nie do końca się jej podobają.

- Roksana nie lubi sprzątać, aczkolwiek ją zmuszamy. Po przyjeździe mówię jej: "ogarnij ten pokój, kobieto" - mówi mama artystki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Węgiel pozostaje skromną nastolatką

Mimo gwiazdorskiej otoczki sama Roksana Węgiel przyznaje, że jest daleka od zachłyśnięcia się wodą sodową i po dziś stara się żyć jak najskromniej.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje mąż uwielbianej polskiej gwiazdy. Zmarł po ciężkiej i długiej chorobie
2. Nie żyje uwielbiany ksiądz. Przekazano wiadomości o koszmarnym wypadku w polskiej miejscowości

- Czasami jak widzę ten tłum pod sceną, to mam wrażenie, że oni nie przyszli na mój koncert. Nie mogę uwierzyć, bo tych ludzi jest czasami naprawdę mnóstwo. To jest niesamowite, że jeszcze dwa lata temu byłam tak naprawdę anonimową osobą, a teraz tyle fanów stoi pod sceną - powiedziała nastolatka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tradycyjna sałatka jarzynowa nie musi być nudna! Wystarczy, że dodasz do niej jeden sekretny składnik, prawdziwe niebo w gębie
  2. Na jaw wyszły nowe, intrygujące fakty o Łukaszu z kłem narwala. Szczegóły wielu mogą zadziwić
  3. Prababcie stosowały prosty przepis na genialną odżywkę do włosów. Mało kto o nim pamięta, a daje rewelacyjne efekty
  4. Podczas transmisji live Kononowicza doszło do ohydnej obrazy LGBT. Policja zatrzymała mężczyznę
  5. Emerytura zwolniona z podatku. Spełnia się największe marzenie emerytów

źródło: Jastrząb post

Następny artykuł