14-letnia Roksana Węgiel otoczona przez policję. Wiemy, co się stało

14-letnia Roksana Węgiel otoczona przez policję. Wiemy, co się stało Źródło: .

Roksana Węgiel pokazała się w towarzystwie policjantów. To niecodzienny widok nawet jak na tak wielką gwiazdę. Wiadomo już, co się stało.

Roksana Węgiel nie często pokazuje się w towarzystwie mundurowych. Tym razem jednak nastolatka była otoczona przez policję. Niecodzienny widok wywołał wielkie poruszenie wśród jej fanów oraz świadków. Powody, dla których funkcjonariusze zainteresowali się 14-latką, są zaskakujące.

Roksana Węgiel rozpoczęła rok szkolny

14-letnia artystka wspólnie z innymi uczniami rozpoczęła nowy rok szkolny. Pojawiła się również w Zespole Szkół Katolickich imienia św. Jana Bosko w Sosnowcu. Na uroczystej inauguracji wokalistce towarzyszyli policjanci, którzy razem z Roxie spacerowali po przejściu dla pieszych. Nie chodziło jednak o ochronę młodej gwiazdy, lecz o promocję akcji ,,Bezpieczna droga do szkoły".

Piosenkarka była gościem specjalnym i wspólnie z policjantami pokazywała, jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię. Apelowała do swoich kolegów, aby zawsze dokładnie rozglądali się przed przejściem na drugą stronę ulicy. Ponadto zwróciła uwagę, żeby nie korzystać ze smartfonów podczas przechodzenia przez jezdnię. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piosenkarka dziękuje policji

Artystka podkreśliła, że bardzo lubi włączać się w akcje, które mają na celu zwrócić uwagę na bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników ruchu. Podziękowała również policji za zaangażowanie i organizację tego przedsięwzięcia. Uczniom bardzo spodobała się ta akcja. Chętnie robili sobie zdjęcia z Roxie. Ta akcja na pewno pomogła młodym osobom zrozumieć, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze i jak wiele w tym temacie zależy od nas samych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia na rozpoczęciu roku szkolnego w szkole podstawowej. 8 dzieci nie żyje, wiele innych jest rannych po incydencie w zagranicznej placówce
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować 

Roksana Węgiel jest obecnie jedną z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Po zwycięstwie w The Voice Kids jej kariera nabrała szybkiego tempa. Jest również zwyciężczynią Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, dzięki czemu już wkrótce nasz kraj będzie gospodarzem tego wydarzenia. Jej piosenki stają się zawsze absolutnymi hitami, a sama Roksana gra wiele koncertów przez cały rok. Na pewno ciężko jest jej pogodzić życie gwiazdy z obowiązkami szkolnymi. Tym bardziej doceniamy fakt, iż młoda gwiazda znalazła czas na promowanie akcji ,,Bezpieczna droga do szkoły".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Facebook pozbywa się podstawowej funkcji. Użytkowników czeka REWOLUCJA
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

Źródło: onet

Następny artykuł