Roksana Węgiel może się uczyć od Viki Gabor. 12-latka błyszczała na scenie, nie potrzebowała wyzywającego stroju

Roksana Węgiel może się uczyć od Viki Gabor. 12-latka błyszczała na scenie, nie potrzebowała wyzywającego stroju Źródło: Instagram

Roksana Węgiel miała w tym roku pełne ręce roboty. Zagrała 2 koncerty sylwestrowe w jeden dzień, jednak to Viki Gabor ją przebiła. Chodzi o strój, który nowa zwyciężczyni Eurowizji dla dzieci wybrała na swój koncert w Zakopanem.

Roksana Węgiel może się tylko uczyć? Oglądając wczorajszy Sylwester w Zakopanem wiele osób doszło do wniosku, że wcale nie trzeba pokazywać ciała, by dać nieziemski show. Internauci zastanawiają się, czy tym razem Roksana Węgiel weźmie przykład z młodszej koleżanki.

Roksana Węgiel wybrała dość kusą kreację na Sylwestra w Zakopanem

14-letniej Roksany Węgiel nie mogło zabraknąć w tym roku na największym medialnym Sylwestrze - tym w Zakopanem. Jakby tego było mało, nastolatka, która w tym roku zawstydziła wszystkie gwiazdy z branży, zdążyła popołudniu zagrać jeszcze w Gdańsku. Stamtąd błyskawicznie udała się w góry - na lotnisku czekał już na nią samolot, a w Krakowie samochód, który miał ją przetransportować na scenę Sylwestra Marzeń TVP2.

Jak donoszą portale plotkarskie, młoda gwiazda za oba występy miała dostać łącznie 100 tysięcy złotych. Taka kwota na pewno wystarczy na kolejne hitowe sceniczne kreacje. Roksana Węgiel znów pokazała, że uwielbia kuse przebrania. Tym razem przyciągała neonowym żółtym golfem, do którego dobrała srebrną mini i na to narzuciła srebrną marynarkę oversize z neonowymi lamówkami. Gołe nogi ogrzewały tylko srebrne podkolanówki i buty w tym samym kolorze.

Viki Gabor będzie nowym wzorem i inspiracją dla nastolatek?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Viki Gabor wystąpiła w Zakopanem około 21:30. Wyszła na scenę i olśniła wszystkich nie tylko głosem, ale i ubiorem. 12-latka na scenę wyszła dosłownie cała na biało. Podobnie jak starsza koleżanka, 12-latka wybrała biały golf. Zamiast krótkiej spódniczki założyła dopełniające look'u białe spodnie oraz białe masywne buty z czarnymi sznurówkami. Dodała do tego srebrne łańcuchy na szyję oraz kurtkę z frędzlami, która błyszczała się w świetle reflektorów. Wielu internautów doceniło to, że wybrała olśniewający, a skromny zestaw ubrań.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany polski aktor wziął ślub w Sylwestra. Ale to nie wszystko - świętuje 7 rok trzeźwości
2. Najgorszy finał imprezy w polskim mieście. Nie żyje 39-latka, szybka akcja ratunkowa nie pomogła

Viki Gabor zaszokowała nie tylko w Sylwestra, ale też jeszcze przed. Uwadze mediów nie uszedł fakt, że 12-latka pieniądze ze sprzedaży swojego singla przeznaczy na cele charytatywne. Co na to Roksana Węgiel?

Fot. youtube.com/erichi232

Fot. youtube.com/Serchan

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy świadczące, że nasza wątroba ma dosyć. Organ, który ma wpływ na cały organizm
  2. Robert Lewandowski zabrał głos w sprawie zakończenia kariery. Wymowne słowa Polaka
  3. Różowy lateksowy motyl był tylko początkiem. Dopiero druga kreacja Maryli Rodowicz sprawia, że szczęki opadają
  4. Mama wysłała 16-latkę na mszę. W głowie się nie mieści, co robiła na mszy, najgorsze jednak przyszło potem
  5. Mama wyprowadziła się z domu bez malutkiej córki. Dopiero po 10 latach przypomniała sobie, że ją zostawiła

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News