Rozpoczęcie roku szkolnego opóźnione. Dramatyczna wiadomość z ostatniej chwili
pxhere.com CC0 Public Domain
Aneta Wasilewska - 31 Sierpnia 2020

Rozpoczęcie roku szkolnego opóźnione. Dramatyczna wiadomość z ostatniej chwili

Rok szkolny miał rozpocząć się już pierwszego września. Właśnie przekazana została wiadomość, z której wynika, że uczniowie nie zasiądą w swoich szkolnych ławkach od jutra. Rozpoczęcie zostało właśnie przesunięte. Rodzice na dzień przed otwarciem placówki poznali porażające informacje na temat nauczycieli.

Rok szkolny zgodnie z oficjalnym kalendarzem szkolnym powinien rozpocząć się już jutro. Pomimo chaosu, jaki w ostatnich tygodniach pojawił się w związku z rozpoczęciem lekcji w trybie stacjonarnym, spowodowanego zasadami reżimu sanitarnego w placówkach edukacyjnych, uczniowie już jutro powinni pojawić się w szkołach. Niestety, właśnie pojawiła się niespodziewana decyzja o nagłej zmianie planów.

Michał Wiśniewski jest choryMichał Wiśniewski wyniszczany przez ciężką chorobę. Walczy już tylko dla rodzinyCzytaj dalej

Rok szkolny rozpocznie się później, niż zakładano

Właśnie w mediach pojawiła się wiadomość, że uczniowie ze Szkoły Podstawowej Sportowej nr 15 w Rudzie Śląskiej nie pojawią się jutro na rozpoczęciu. Rok szkolny w ich przypadku został przesunięty. Uczniowie będą mogli pojawić się w budynku najwcześniej 7 września. Okazuje się, że jedna osoba z grona pedagogicznego jest zakażona koronawirusem. Oficjalną informację na temat zmiany planów przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych prezydent Rudy Śląskiej, Grażyna Dziedzic.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wiele osób kocha koty, właściciele muszą poznać najnowsze ustaleniaMacie w domu kota? IBW ostrzega i wyjaśniaCzytaj dalej

- Stacjonarne rozpoczęcie nowego roku szkolnego w Szkole Podstawowej Sportowej nr 15 będzie opóźnione! Wszyscy nauczyciele tej placówki wraz z rodzinami zostali objęci kwarantanną. Powodem takiej decyzji jest wykrycie zakażenia koronawirusem u jednej osoby z grona pedagogicznego. Rozpoczęcie stacjonarnej nauki w SPS 15 powinno nastąpić 7 września br., pod warunkiem negatywnych wyników testów - czytamy w oficjalnej wiadomości.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczne wieści na początek roku szkolnego. Są ranne dzieci, służby robią, co mogą

2. Widząc stan 5-latka lekarz nie mógł powstrzymać łez. Dziecko doświadczyło niewyobrażalnego cierpienia

3. Właśnie zapadła nieodwracalna decyzja. Wszyscy wstrzymali oddech, zaskakujące ustalenia

Rok szkolny 2020/2021. Bezpieczeństwo dzieci

Rodzice nieustannie skarżą się, że nie do końca wiedzą, jak poradzą sobie w nadchodzącym roku szkolnym. Niestety, dla wielu z nich wciąż nie jest jasne, jakie dokładnie zasady będą obowiązywały w placówkach edukacyjnych w Polsce już od jutra. Ministerstwo Zdrowia w ostatnich dniach zamieściło szczegółową listę, jak można sprawić, by uczniowie poczuli się bezpieczniej podczas lekcji i pobytu w przedszkolach. Każdego rodzica zachęcamy do zapoznania się z tymi informacjami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rząd podjął decyzje w nocy. Polacy mają kategoryczny zakaz do 15 września
  2. Niebywałe sceny na pogrzebie Piotra Szczepanika. Żałobnicy przecierali oczy ze zdumienia
  3. Parafianie zamarli, gdy zobaczyli co można kupić na odpuście. Zdjęcie tylko dla dorosłych
  4. Premier podjął decyzję. Przymusowa kwarantanna dla Polaków na nowych zasadach jest już przesądzona
  5. "Nasz nowy dom" zagrożony? Już jutro Polsat wyemituje 200 odcinek, ale sukcesu Katarzynie Dowbor pozazdrościł TVN

Ślub - panna młoda7 godzin po ślubie panna młoda usłyszała wstrząsające słowa. Nie mogła przestać płakaćCzytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News