rok szkolny - nowe zmiany
pikio.pl
Patryk Przybyłowski - 22 Października 2020

Wiadomość z ostatniej chwili. Ujawniono co się stanie ze wszystkimi szkołami, nieoficjalne doniesienia

Tegoroczny rok szkolny na pewno zostanie w pamięci bardzo wielu osób. Ciągłe zmiany systemu nauczania wydają się nie mieć końca. Okazuje się, że rząd szykuje kolejną wielką zmianę. Do nieoficjalnych ustaleń dotarli dziennikarze RMF FM.

Rok szkolny, który zaczął się standardowo we wrześniu, niesie ze sobą wiele zwrotów akcji. Niestety, zarówno rodzice, jak i uczniowie, muszą się przygotować na kolejną zmianę zasad, które obejmą placówki edukacyjny. Po wysłaniu na nauczanie zdalne grupy najstarszych uczniów, rząd planuje wprowadzić kolejne, bardzo poważne restrykcje.

Minister zdrowia zdradził, co stanie się już niedługo. Dotyczy wszystkich PolakówMinister zdrowia zdradził, co stanie się już niedługo. Dotyczy wszystkich PolakówCzytaj dalej

Do nieoficjalnych wiadomości dotarli dziennikarze RMF FM. Niestety, wychodzi na to, że potwierdzą się wszystkie obawy rodziców. Według wiadomości przekazanych przez dziennikarzy, rząd planuje wprowadzić również naukę zdalną do podstawówek, a ma ona objąć wszystkich uczniów, poza klasami 1-3. Najmłodsi będą mogli przychodzić do szkół z tego względu, że ich nauczania odbywa się zwyczajowo w jednej sali i angażuje tylko jednego nauczyciela, co ma teoretycznie zmniejszać ryzyko przenoszenia wirusa.

Dzieci starsze niestety będą musiały być skierowane do domów. Ich schemat nauczania, tzn. konieczność odbywania lekcji w różnych klasach i z różnymi nauczycielami, miał przeważyć na decyzji obozu rządzącego. Na ten moment nie podano, czy zostanie wprowadzona jakaś specjalna pomoc dla rodziców, którzy będą musieli dostosować się do nowego rozporządzenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluDariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluCzytaj dalej

Oznacza to, że premier Mateusz Morawiecki planuje wprowadzić zdecydowanie surowsze reguły, niż dotychczas przypuszczano. Według nieoficjalnych wiadomości dziennikarzy, poza klasami 1-3, rząd zezwoli na wysyłanie dzieci do żłobków i przedszkoli. Podobnie jak w przypadku pierwszych klas szkoły podstawowej, tak i tutaj wiąże się to z łatwiejszym zachowaniem reżimu sanitarnego, niż w przypadku nauki starszych dzieci.

Dzisiaj grzeje:

1. Pielęgniarka nie mogła dłużej milczeć. Powiedziała co wyrabia się obecnie w szpitalach, wszyscy wolą milczeć

2. Wprowadzono nowy zakaz, dotknie tysiące młodych osób w całej Polsce. Nie spodziewali się podobnej decyzji

3. Lekarze biją na alarm, pilny apel. Sytuacja jest fatalna, liczy się każda pomoc

Oczywiście nieoficjalna decyzja premiera budzi sporo wątpliwości wśród rodziców i nauczycieli. Ci pierwsi, być może będą musieli zostać ze swoimi dziećmi w domach, co może utrudnić wywiązywanie się z obowiązków zawodowych. Placówki szkolne stoją również w bardzo trudnej sytuacji, gdyż dowiedzą się o zmianie w ostatnim możliwym momencie. Decyzja ma być ogłoszona jutro o 11:00, a zdalne nauczanie dzieci ze szkół podstawowych ma obowiązywać już od najbliższego poniedziałku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Podeszli porozmawiać o wierze. Reakcji owczarka nikt nie przewidział, jest nagranie
  2. Jerzy Brzęczek ogłosił powołania do reprezentacji Polski. Dwie ogromne sensacje, kibicom opadły szczęki
  3. Szef WHO nie pozostawił wątpliwości. Bardzo złe wieści dot. koronawirusa w Polsce
  4. Klamka zapadła. Premier właśnie potwierdził, ogromna zmiana dla wszystkich seniorów
  5. Z ostatniej chwili: Właśnie zapadła decyzja dot. zamknięcia cmentarzy na Wszystkich Świętych
  6. Urząd Skarbowy wprowadza kontrowersyjne zmiany. Czekają nas wszystkich, Polacy nie mogą uwierzyć
  7. Wyciśnij sok z buraka i wypij. Szybko zauważysz tyle plusów, ile gwiazd na niebie w pogodną noc
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: RMF FM

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News