rok szkolny lista niepokojąca wiadomość
Unsplash Taylor Wilcox
Joanna Szwalikowska - 12 Października 2020

Bardzo niepokojąca wiadomość dla rodziców i uczniów. Pojawiła się lista, widać na niej wszystko czarno na białym

Nowy rok szkolny a pandemia koronawirusa. Sytuacja w kolejnych placówkach staje się coraz bardziej niepokojąca. W sieci pojawiła się właśnie bardzo niepokojąca wiadomość dla rodziców oraz uczniów. Opublikowana została lista, na której widać wszystko czarno na białym.

Nowy rok szkolny w kontekście panującej pandemii koronawirusa oraz pogarszającej się z każdym dniem sytuacji epidemiologicznej stawia przed uczniami oraz rodzicami wiele wyzwań. Z pewnością jest to rok, w którym wszystko odbywa się w zupełnie innym trybie niż do tej pory. W kolejnych placówkach pojawiają się nowe zakażenia, co skutkuje wprowadzaniem restrykcji. W sieci pojawiła się niepokojąca wiadomość.

Polacy dowiedzieli się z samego rana. Szef Kancelarii premiera przekazał bardzo złą wiadomość dla seniorówPolacy dowiedzieli się z samego rana. Szef Kancelarii premiera przekazał bardzo złą wiadomość dla seniorówCzytaj dalej

Nowy rok szkolny a pandemia koronawirusa. Niepokojąca wiadomość dla rodziców i uczniów

- 39 szkół i przedszkoli w Zachodniopomorskiem objętych restrykcjami w związku z zakażeniami koronawirusem. Rekordowo długa lista - czytamy we wpisie opublikowanym na Twitterze przez Anetę Łuczkowską, dziennikarkę RMF FM. Do wpisu dołączona została rekordowo długa lista szkół z województwa zachodniopomorskiego, które zostały objęte dodatkowymi restrykcjami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Sytuacja epidemiologiczna w kraju z dnia na dzień staje się coraz poważniejsza. Notowane są ogromne liczby nowych zakażeń. Każdego dnia przybywa ok. kilki tysięcy chorych. W związku z tym od soboty 20 października cały kraj został objęty strefą żółtą oraz wprowadzono nowe ograniczenia. Jednym z najważniejszych obostrzeń jest obowiązek zasłaniania ust oraz nosa w przestrzeni publicznej.

W kolejnych szkołach odnotowywane są nowe ogniska zakażeń. Zdaniem rządu młodzież przechodzi jednak koronawirusa bez objawowo, dlatego nie widzi się potrzeby wprowadzenia nawet częściowo nauki zdalnej. Dziennikarka RMF FM, Aneta Łuczkowska, opublikowała na Twitterze listę szkół w województwie zachodniopomorskim, które zostały objęte dodatkowy restrykcjami w związku z odnotowanymi zakażeniami. Jest ona rekordowo długa.

Pandemia koronawirusa nie ustaje, co daje powód do niepokoju wielu Polakom. W szpitalach jest coraz mniej miejsc dla chorych, brakuje również rąk do pracy. Lekarze podnieśli pilny apel o interwencję. Sytuacja się pogarsza z dnia na dzień. Czy w związku z panującą sytuacją czeka nas wprowadzenie w całym kraju stanu wyjątkowego?

Dzisiaj grzeje:

1. Profesor wprost przyznał, ile jeszcze potrwa epidemia. Nie ukrywał fatalnych wiadomości

2. Uczniowie natychmiast odesłani na naukę zdalną. Nie było innego wyjścia, nauczyciele WF-u mają koronawirusa

3. Niewiarygodne, ile na swoim zwycięstwie zarobiła Iga Świątek. Kwota trudna do wyobrażenia

Według zapewnień rządu, na ten moment nie ma takiego planu. Niewykluczone jednak, że jeśli sytuacja będzie rozwijała się bardzo dynamicznie, takie kroki być może zostaną podjęte. Nie pozostaje nic innego niż śledzić bieżące komunikaty rządu. Nie planuje się również wprowadzenia nauki zdalnej w szkołach, mimo że w wielu placówkach sytuacja jest bardzo poważna. Niepokojąco wygląda zwłaszcza w województwie zachodniopomorskim. Dodatkowe restrykcje zostały tam wprowadzone w wielu placówkach. Ich listę znajdziesz poniżej.

Obrazy Pikio

Źródło: Twitter

Obrazy Pikio

Źródło: Twitter

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Pytanie na śniadanie" przebiło całkowicie "Dzień dobry TVN". Przykry nokaut dla konkurencji czy inna przyczyna?
  2. Tak mieszka Justyna Żyła. Jej dom za blisko milion złotych robi ogromne wrażenie (FOTO)
  3. Wszystko poszło na żywo w Polsacie. Polacy dowiedzieli się właśnie, co ma wydarzyć się za kilka tygodni
  4. Właśnie wykryto nowe, ogromne ognisko zakażeń w Polsce. Bardzo przykre informacje
  5. Lekarz odmówił umierającemu pacjentowi pomocy. Skandal i olbrzymia afera w polskim szpitalu
  6. Najbardziej fotogeniczne ciasto w kolorach jesieni robi furorę w Internecie. Obłędny wygląd idealnie odzwierciedla niesamowity smak

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News