Jeszcze na poczatku tego roku nikt nie wierzył, że ktoś mógłby w jakikolwiek sposób przeszkodzić obecnie urzędującemu, acz ustępującemu ze stanowiska prezydentowi w uzyskaniu releekcji. Tego samego zdania był redaktor Jacek Żakowski, o czym zresztą nie omieszkał wspomnieć podczas jednego z odcinków programu „Bez Retuszu”. Przedstawiciel Forum młodych prawa i sprawiedliwości – Mateusz Rojewski miał odmienne zdanie na ten temat i po krótkiej wymianie zdań panowie zawarli między sobą zakład. Przedmiotem miał być wynik poszczególnych kandydatów w I turze wyborów, zaś stawką samochód marki fiat 126 p. Nietrudno zgadnąć kto był faworytem każdej ze stron.

Po zaskakujących wynikach w pierwszej turze, mimo podniesienia sprawy przez część mediów (super express, wpolityce) przegrana strona sporu nie chciała spełnić swojego zobowiązania, tłumacząc się (wbrew temu co widać było na nagraniach), że chodziło mu oczywiście o wynik 2 tury. 2 tygodnie później musiał uznać swoją porażkę, zaś kolega Mateusz stał się właścicielem niegdysiejszego cuda polskiej motoryzacji.

Obecnie zdecydował się oddać go na licytację, z której dochody zostaną przeznaczone w całości na Centrum Zdrowia Dziecka. Każdy może wziąć udział i stać się właścicielem czerwonego malucha, dodatkowo pomagając innym w potrzebie. Do czego serdecznie zachęcam.

...

Zobacz również