Gwiazda Rodzinki.pl upokorzona przez chłopaka? Podjął zaskakującą decyzję

Gwiazda Rodzinki.pl upokorzona przez chłopaka? Podjął zaskakującą decyzję Źródło: Facebook.com/Rodzinka.pl TVP

Rodzinka.pl to uwielbiany przez młodzież serial. Jest to spowodowane głównie charakterystycznymi postaciami, które występują w produkcji TVP. Jedną z gwiazd w najbliższym czasie czeka rozłąka z chłopakiem. Ta decyzja zaskoczyła internautów.

Rodzinka.pl z każdym nowym odcinkiem bije rekordy popularności. Dzieje się tak za sprawą charakterystycznych gwiazd, które widzowie chętnie obserwują także poza serialem. Jedna z nich ostatnio podjęła bardzo trudną decyzję, która nie spodobała się internautom. Według nich ucierpiał na tym związek pary. Co się stało?

Gwiazdor serialu Rodzinka.pl postąpił nie fair wobec własnej dziewczyny?

Adam Zdrójkowski to młody i bardzo utalentowany aktor. Jego kariera nabrała tempa dzięki roli "Kuby Boskiego" w serialu Rodzinka.pl. Obecnie jest jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Na co dzień śledzi go tłum oddanych fanów, którzy nieustannie doszukują się rozmaitych sensacji.

W ostatnim czasie oficjalnie potwierdzono uczestnictwo Adama Zdrójkowskiego w programie Ameryka Express. W programie tym uczestnicy wystawiani są na próbę - codziennie mierząc się z rozmaitymi przygodami, które są naprawdę wyczerpujące zarówno dla ciała, jak i dla psychiki.

Gdy fani dowiedzieli się, że aktor wystąpi w programie, zaczęli zastanawiać się, kogo zabierze ze sobą w daleką podróż. Z oczywistych przyczyn podejrzewano, że padnie na Wiktorię Gąsiewską. W końcu to dziewczyna 19-letniego aktora.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdrójkowski jednak nie zamierza zabrać ze sobą swojej partnerki. Jak czytamy w artykule "Party" - postanowił on zaprosić do uczestnictwa w programie swojego tatę - Dariusza Zdrójkowskiego, który to będzie jego towarzyszem w programie "Ameryka Express".

Co na to Wiktoria? Czy jest zła na swojego chłopaka? Najwyraźniej jest jej to jak najbardziej na rękę.

 - Wiktoria nie ma do Adama żalu. Brała także pod uwagę wyjazd, ale ostatnio jej grafik zawodowy pęka w szwach. Będzie więc trzymała kciuki za swojego chłopaka w Polsce - wyznała dla "Party" osoba z bliskiego otoczenia aktorki.

Sprawa została więc ostatecznie wyjaśniona, co powinno zamknąć usta wścibskim internautom.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. MAKABRYCZNE morderstwo! Trójka maturzystów brutalnie zamordowała 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  2. NIESPRAWIEDLIWY los! Piękna polska aktorka miała świat u stóp. Jej zgubą był toksyczny partner, alkohol i brutalny rak  
  3. Justyna właśnie znowu odpaliła petardę w kierunku Piotra Żyły. Publicznie pierze brudy kolejny raz
  4. Życie "księżniczki" Marty Kaczyńskiej nagle zamieniło się w bajkę. Tak drogo nie jada niemal nikt
  5. Julia Wieniawa przerywa milczenie i mówi o kolejnej "strasznej" chorobie. Znowu grubo przesadziła?
  6. Najbliższy człowiek papieża skazany za pedofilię. Polski duchowny: to prześladowanie

Źródło: Party

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News