Gwiazda serialu Rodzinka.pl nie stawiła się w sądzie. Przeszłość nie daje o sobie zapomnieć

Gwiazda serialu Rodzinka.pl nie stawiła się w sądzie. Przeszłość nie daje o sobie zapomnieć Źródło: Fot. screenshot TVP

Gwiazda "Rodzinka.pl" musi zmierzyć się z problemami w życiu osobistym. Miała w tym pomóc rozprawa dotycząca między innymi molestowania, aktorka jednak nie stawiła się w sądzie. To jej może nie wyjść na dobre.

"Rodzinka.pl" ukazuje sielankę polskiej rodziny, która ciągle zmaga się z różnymi perypetiami. Mimo licznych kłótni i zabawnych nieporozumień, każdy krewny jest obdarzony ogromnym uczuciem. Sceny z serialowego życia nie mają jednak miejsca w domu jednej z aktorek hitu TVP. Sytuacja artystki była na tyle zła, że wszczęto postępowanie sądowe.

Wielki dramat aktorki serialu "Rodzinka.pl"

Już na początku marca media przekazały informację, że Agata Kulesza postanowiła rozwieść się z mężem. Jak przekazała wtedy dziennikarzom, jej partner, Marcin Figurski, przestał być człowiekiem, w jakim się zakochała. Artystka chciała, aby rozwód został orzeczony z winy mężczyzny.

Informacja nie spodobała się partnerowi aktorki. Postanowił wnieść do sądu kontrpozew, w którym z brutalną szczerością wyznał o rodzinnym dramacie. Według niego, gwiazda miała molestować go psychicznie oraz stosować przemoc, co może potwierdzić psychoterapeuta Figurskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sytuacja w domu gwiazdy serialu "Rodzinka.pl" była napięta już od dłuższego czasu. Po kilku zgłoszeniach niebezpiecznego i agresywnego zachowania Marcina Figurskiego, parze założono Niebieską Kartę. Mężczyzna miał grozić innym domownikom oraz stosować wobec nich przemocy.

Rozprawa sądowa odbyła się bez artystki. To może być dla niej bardzo niekorzystne

Sprawa rozwodowa i zeznania świadków miały pomóc w rozstrzygnięciu sporu małżonków. Przed świętami odbyła się jedna z nich, jednak zabrakło na niej Agaty Kuleszy. Można było za to zobaczyć Mariannę Figurską, córkę pary, oraz Agnieszkę Suchorę, przyjaciółkę aktorki. Obie kobiety miały wystąpić w charakterze świadków, a koleżanka Kuleszy miała zeznawać na jej korzyść.

Nie wiadomo, jak potoczyła się rozprawa, jednak Marcin Figurski opuścił salę rozpraw z uśmiechem na ustach. To pozwala się domyśleć, że sprawy potoczyły się po myśli męża gwiazdy serialu "Rodzinka.pl". Po procesie cała trójka stała razem, pogrążona w rozmowie. Bardzo prawdopodobne, że świadkowie zeznawali jednak na korzyść mężczyzny.

- Sąd zrobi, jak uważa. Ja jestem ofiarą. Jestem wieloletnią ofiarą molestowania moralnego. Uświadomił mi to mój terapeuta. Ja uciekłem. Pani K. rzuciła się w psychotyczny pościg - mówił już jakiś czas temu.

Nieobecność na tak trudnej sprawie rozwodowej może się zakończyć bardzo niepomyślnie dla celebrytki. Nie mogła przed sędzią opowiedzieć o swojej wersji wydarzeń z domu, pozbawiając się możliwości zyskania przewagi. Na dalszy ciąg sprawy trzeba jeszcze poczekać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Głuchoniemy mężczyzna ma kota. To, jak jego pupil się z nim komunikuje, jest niesamowite! Pospadacie z krzeseł - i wasze koty też!
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Roksana Węgiel w sukience z dekoltem "na Hiszpankę". O wielkanocnej kreacji 14-latki mówią już wszyscy
  4. Poranna wiadomość wstrząsnęła całym stanem. Samolot Beechcraft BE58 rozbił się, nikt nie przeżył
  5. Kolejne porażające fakty ws. oskarżeń o gwałt. Rzekoma ofiara wyłudziła od Bieniuka 400 tysięcy?!
  6. Dwór książęcy i poddani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje książę Jan, o jego śmierci poinformował syn Henryk

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News