Były mąż gwiazdy "Rodzinki.pl" z brutalną szczerością opisuje swoje małżeństwo. "Jestem zrujnowany i rozmontowany nerwowo"

Były mąż gwiazdy "Rodzinki.pl" z brutalną szczerością opisuje swoje małżeństwo. "Jestem zrujnowany i rozmontowany nerwowo" Źródło: Facebook/Rodzinka.pl TVP

Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" zakończyła swój wieloletni związek. W czwartek odbyła się kolejna rozprawa rozwodowa, na której aktorka się nie zjawiła. Jej nieobecność wykorzystał były mąż i zdecydował się na kilka szczerych wypowiedzi.

Plan serialu "Rodzinka.pl" stał się dla nich mniej komfortowym miejscem, gdy zaczął się między nimi konflikt. Gwiazda obsady i członek ekipy byli w długoletnim związku, ale po latach doszło do zerwania. I nie było to zgodne pożegnanie. Były mąż aktorki podzielił się szczerymi refleksjami na temat rozwodu.

Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" rozwodzi się. Mąż uważa, że był nękany psychicznie

11 lipca miała miejsce kolejna już rozprawa rozwodowa Agaty Kuleszy i jej męża, Marcina. Aktorka nie stawiła się w sądzie, a były partner uznał, że to dobry moment, by wyznać kilka szczegółów z kulis małżeńskiego życia. Opowiadał, że był przez żonę dręczony psychicznie.

Na sali sądowej pojawili się w roli świadków m.in. przyjaciółka Kuleszy, Katarzyna Nosowska, lecz to były mąż aktorki wzbudził największe zainteresowanie. Opowiedział wiele rzeczy, które stawiają gwiazdę takich filmów jak "Ida" czy "Róża" w bardzo negatywnym świetle.

Marcin F. stwierdził, że małżeństwo z Kuleszą minęło mu pod znakiem nękania psychicznego. 

- Trudno jest żałować róż, gdy płoną lasy. Duchowo czuję się wdowcem. Nieszczęśliwym człowiekiem nie jestem. Jestem zrujnowany i rozmontowany nerwowo. Uwolniłem się w lutym 2018 roku, wyrwałem się. Zostałem zrujnowany przez jej działania nękające - opowiadał "Super Expressowi".

Rozwód wpływał na pracę. Problemy na planie serialu "Rodzinka.pl"

O rozwodzie Agaty Kuleszy zrobiło się głośno w marcu. Media informowały, że do rozstania doszło z inicjatywy aktorki. To ona miała złożyć pozew o proces rozwodowy. Donoszono też, że Kulesza miała wnioskować o Niebieską Kartę. To procedura wdrażana, gdy istnieje uzasadnione podejrzenie o zaistnienie przemocy w rodzinie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


Tymczasem Marcin F. opowiedział, że prywatne problemy małżeństwa odbijały się także na ich sprawach zawodowych. Wspólnie pracowali na planie serialu "Rodzinka.pl" - on jest operatorem - a ich konflikt powodował problemy w organizacji zdjęć.

- Kiedy powódka jest na planie, ja jestem odsuwany od zdjęć. Nie można nawet powiedzieć, że się mijamy. Po prostu się nie widujemy - tłumaczył Marcin F.

To jeszcze nie koniec procesu rozwodowego. Prawdopodobnie potrwa on jeszcze kilka miesięcy. Mąż Agaty Kuleszy twierdzi, że rozstrzygnięcie nastąpi najwcześniej w grudniu. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta piła napój przez słomkę. Następnego dnia już nie żyła. Gdy lekarze ją zobaczyli, byli PRZERAŻENI
  2. Ewa Farna poruszyła cały internet tym zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  3. Wciąż nie wiadomo, gdzie przebywa Dawidek. W Polskę zaraz uderzą potężne burze, 9 województw zagrożonych
  4. Cała Polska podaje dalej! Niezwykle pilny apel policji ws. Dawida Żukowskiego
  5. Ujawniono przeszłość mamy 5-letniego Dawida. Nie miała w życiu lekko
  6. Policjant ujawnił na wizji TVN kulisy poszukiwań Dawida. Gdzie jest 5-latek?


Źródło: Gala

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News