Gwiazda Rodzinka.pl jest w trakcie rozwodu. Sensacyjne doniesienia mediów

Gwiazda Rodzinka.pl jest w trakcie rozwodu. Sensacyjne doniesienia mediów Źródło: screen TVP VOD

Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" jest w trakcie rozwodu - te sensacyjne doniesienia zostały szybko podchwycone przez polskie media. Takiej informacji nie spodziewał się nikt. Fani ogromnie współczują swojej ulubionej gwieździe.

Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" rozwodzi się ze swoją drugą połówką! Ta informacja spowodowała, że wszystkich z jej otoczenia aż zamurowało - czekają ją teraz ciężkie i pełne stresu chwile. Szczegóły tej sprawy są zawiłe, a rozwód wcale nie będzie należał do łatwych.

Znana aktorka z "Rodzinka.pl" rozwodzi się z mężem. On chce orzeczenia o jej winie

Agata Kulesza przez ostatnie miesiące nie dała po sobie nic poznać. Okazało się, że wybitna aktorka rozwodzi się ze swoim mężem. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ on czuje się poszkodowany przez swoją żonę i będzie zabiegał o rozwód z orzeczeniem winy Kuleszy. Z kolei ona wniosła o jego winę - według niej miał problemy psychiczne, był agresywny i prawdopodobnie cierpi na chorobę dwubiegunową.

Dziś odbędzie się kolejna rozprawa rozwodowa. Zeznawała już koleżanka z planu aktorki, córka Agaty i jej męża: Marianna oraz teściowie. Według doniesień mediów każdy złożył zeznania popierające Kuleszę. Mąż jednak ma inne zdanie na temat tego, kto jest w tej sytuacji poszkodowany.

-  To ja jestem ofiarą. Jestem wieloletnią ofiarą molestowania moralnego. Uświadomił mi to mój terapeuta. Ja uciekłem. Pani K. rzuciła się w psychotyczny pościg - opowiadał dziennikarzom z "Super Expressu".

Agata Kulesza nie ma zamiaru się poddać. Chce pozbyć się źródła stresu raz na zawsze

Mąż aktorki na swoim Facebooku opublikował też sporą część korespondencji między nim, a Kuleszą, z której wynika, że jest chory psychicznie.

- Marcin, ja już pasuję. Proszę, żebyś się wyprowadził. (...) Więcej takiego braku szacunku i traktowania nie wytrzymam. Kończę walkę o twoje zdrowie. Będziesz potrzebował pomocy - napisz - można było przeczytać w jednym ze screenów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na innym screenie widać, że Agata Kulesza prosi go o leczenie i poleca książkę "Złap równowagę", która jest właśnie o chorobie dwubiegunowej. Jak donosi źródło jednego z tabloidów, w domu Agaty od dawna nie działo się dobrze - mąż groził całej rodzinie, zachowywał się agresywnie, a samej aktorce mówił wielokrotnie, że ją zabije i odetnie głowę. Był także na obserwacji psychiatrycznej. Wiadomo, że ma założoną Niebieską Kartę. Aktorka jak dotąd nie udzieliła żadnym mediom wypowiedzi na temat swojego rozwodu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co studiowała Krystyna Pawłowicz? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. Babcia Beaty Tyszkiewicz była zakonnicą. Jej męża spotkał najokrutniejszy i najkrwawszy z możliwych losów
  4. Magda Gessler żąda fortuny od restauracji, w której przeprowadzała "Kuchenne Rewolucje". Ogromne oszustwo
  5. Z ostatniej chwili: Poszukiwali zaginionej 15-letniej córki pracownika Watykanu. Gdy otworzyli groby ścięło ich z nóg, Jan Paweł II w tle
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. Wyciągnęli nagranie jak Wiśniewski kilka miesięcy temu wyznawał miłość tej kobiecie. Doniesienia o rozwodzie coraz bardziej szokujące


Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News