Gwiazdor Rodzinka.pl związał się z... zamężną córką b. premiera! Na salonach zawrzało

Gwiazdor Rodzinka.pl związał się z... zamężną córką b. premiera! Na salonach zawrzało Źródło: Fot. YouTube/ TVP VOD

Rodzinka.pl, hitowy serial Telewizji Polskiej i duma Jacka Kurskiego od lat cieszy oczy widzów. Interesujące są jednak także prywatne losy aktorów występujących w produkcji. Jeden z nich spotyka się z córką byłego premiera RP.

Rodzinka.pl powstaje od 2011 roku i w przeszłości biła rekordy popularności. Widzowie doglądali rozwoju historii postaci z rodziny Boskich i ich przyjaciół, a najmłodsi aktorzy dorastali na ich oczach. Dziś serial stracił na sławie, lecz nadal może liczyć na spore grono odbiorców. Obsada produkcji bogata jest w gwiazdy takie jak Maciej Musiał Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska czy Jacek Braciak. To właśnie ten ostatni znalazł się ostatnio na językach wszystkich za sprawą swojego najnowszego romansu. Aktor spotyka się z córką byłego Prezesa Rady Ministrów. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Braciak ma romans z córką dawnego premiera

Jacek Braciak ma za sobą już jedno nieudane małżeństwo. Wieloletni związek zakończył się niepowodzeniem. Następne romanse i przelotne związki również nie okazały się trwałe. Podobnie ma Agata Buzek, córka Jerzego Buzka premiera w latach 1998-2001 z ramienia Akcji Wyborczej Solidarność. Aktorka niedawno rozstała się ze swoim mężem, z którym również żyła przez wiele lat. Para nie zrobiła z tego jednak medialnego wydarzenia, a rozeszła się w spokoju i bez wścibskich reporterów. - Zdecydowali się pójść każde w swoją stronę już jakiś czas temu. Zrobili to po cichu i kulturalnie. Rozstanie w blasku fleszy nie byłoby w ich stylu. Ten ich ślub miał być jeden na całe życie. A nie był. To była wspólna decyzja. Nie umieli już dłużej żyć pod jednym dachem - przekazał mediom informator z kręgu Agaty Buzek. Oboje poznali się przy okazji pracy zawodowej. Po pewnym czasie postanowili się zbliżyć do siebie. O efektach tej decyzji pisze "Dobry Tydzień". - Aktorzy wyszli z jednej z kawiarni i się zaczęło. Braciak gwałtownym ruchem przyciągnął do siebie Buzek i zaczął ją namiętnie całować. Z jego twarzy nie znikał błogi uśmiech. Widać było, że Agata odwzajemnia ten nagły przypływ uczuć. Para najwyraźniej ma już dość ukrywania swoich bliskich relacji, które trzymała w tajemnicy od kilku miesięcy - pisze magazyn.

Nowe odcinki Rodzinka.pl

Pomimo spekulacji o domniemanym zakończeniu prac nad serialem po 12 sezonie, 14 września miała miejsce premiera następnego sezonu. Jej pierwszy odcinek o numerze 240 wyemitowany został w piątek o 21:40 na antenie Telewizji Polskiej. - Przyszłość Rodzinki.pl jest bardzo niepewna. TVP rozważa zakończenie produkcji tego serialu, bo Boscy czasy świetności mają już dawno za sobą. Obecny sezon ogląda tylko 1,16 mln widzów. Powtórki przyciągają prawie tyle samo widzów, więc dużo bardziej opłaca się emitować stare odcinki - mówiła jeszcze niedawno Małgorzata Kożuchowska.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Gwiazda TVN zostawiła 1,5 miesięczne dziecko i wyjechała. Fani zmieszali ją z błotem
  2. Uwielbiana gwiazda disco polo przerywa karierę. Nieodwracalne życiowe zmiany
  3. Już nigdy więcej nie zobaczycie Jasia Fasoli. Smutne informacje dla fanów
[view-gallery id=240770] źródło: pomponik.pl Następny artykuł