Rodzinka.pl zostanie zakończona. Powód przyprawia o mdłości

Rodzinka.pl zostanie zakończona. Powód przyprawia o mdłości Źródło: Fot. Facebook/Małgorzata Kożuchowska

Rozpacz fanów serialu! Rodzinka.pl niedługo przestanie istnieć, seria zostanie zakończona. Powód przyprawia wiernych widzów o mdłości.

Wygląda na to, że to nie tylko koniec serii Rodzinka.pl, ale również koniec kariery Małgorzaty Kożuchowskiej. Dopiero co TVN zdecydował o zdjęciu z anteny Drugiej Szansy, w której aktorka gra główną rolę, a okazało się, że podobny los spotka format TVP2. Chociaż fani sympatycznej historii państwa Boskich są zrozpaczeni to Telewizja Polska rozważa zakończenie emisji serialu, twierdząc, że czasy świetności ma on już za sobą. Aktualnie Rodzinka.pl gromadzi przed odbiornikami 1,16 mln widzów.

Rodzinka.pl wkrótce się skończy

Powtórki odcinków przyciągają niemalże taką samą widownię, więc bardziej opłaca się stacji poprzestać na ich emisji i nie kręcić już kolejnego sezonu. Wygląda na to, że rozchwytywana do tej pory Kożuchowska będzie musiała znów chodzić po castingach. Fani Rodzinki.pl twierdzą, że podawanie jako powód zakończenia emisji podobnej oglądalności powtórek i nowych odcinków jest przynajmniej niesmacznie. - Małgosi jest bardzo przykro, że w jednym czasie może stracić dwa seriale. Zaczyna się martwić o swoją karierę. Kochała „Rodzinkę.pl" i myślała, że tak rodzinny serial można kręcić przez długie lata. Nie raz się śmiała, że będzie się starzeć razem z Natalią Boską – mówią osoby z otoczenia Kożuchowskiej. Aktorka jednak nie poddaje się i szuka nowych możliwości aktorskich, ma wiele pomysłów. – Byłoby czadowo zagrać u Vegi! Mam nadzieję, że to wzajemne „obwąchiwanie się”, o którym powiedział, nie będzie trwało w nieskończoność i zaowocuje współpracą. Byłam zachwycona jego „Pitbullem”. Patryk jest jednym z nielicznych reżyserów, który nie boi się łamać stereotypów i obsadza aktorów wbrew ich warunkom, uzyskując w ten sposób zaskakujące efekty – mówiła Faktowi aktorka. Czas zobaczyć czym nas zaskoczą twórcy serialu Rodzinka.pl i sama Kożuchowska.  1. Nawet wyborcy PiS się wściekną! Rząd chce po cichu wprowadzić nowe prawo
  2. Biedroń dostał propozycję od Macrona. Nie uwierzycie jaką
  3. A więc jednak! Miliarder sfinansuje konkurencję dla Facebooka
  4. Nagła śmierć. Lewandowski się załamał, prawdziwy dramat
  5. Wszystkich wmurowało! Ujawniono niesamowitą rzecz o Jezusie
Źródło: msn.com  
Następny artykuł