Gwiazda "Rodzinki.pl" się zaręczyła? Znalazła szczęście u boku kolegi z planu

Gwiazda "Rodzinki.pl" się zaręczyła? Znalazła szczęście u boku kolegi z planu Źródło: TVP

Rodzinka.pl stosunkowo szybko stała się najbardziej popularnym w Polsce serialem, który wypromował takie postacie jak Julia Wieniawa czy Wiktoria Gąsiewska. Teraz pojawiają się podejrzenia, że jedna z aktorek, które poznaliśmy jako dzieci, zaręczyła się.

Rodzinka.pl w ciągu zaledwie kilku lat stała się najbardziej znanym serialem w Polsce, przynosząc stacji TVP duże zyski. Firmowana przez takie postacie jak Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak produkcja szybko zyskała sympatię widzów w różnym wieku, jednocześnie sprawiając, że aktorzy grający dzieci Boskich stali się celebrytami.

Czas jednak nieubłaganie płynie, a postacie serialowe starzeją się wraz z aktorami. W ostatnim czasie pojawiły się plotki, że jedna z najważniejszych aktorek - Wiktoria Gąsiewska - zaręczyła się ze swoim chłopakiem. Dla znacznej części widzów jest to wyznacznik upływającego czasu.

Gąsiewska i jej chłopak zaręczyli się?

Wiktoria Gąsiewska, wcielająca się w lubianą przez widzów postać Agaty Matuszkiewicz osiągnęła już wiek dwudziestu lat i stała się dorosła kobietą. Najróżniejsze media coraz częściej interesują się nawet jej życiem prywatnym, porównując dziewczynę do jej koleżanki z planu, Julii Wieniawy.

Gąsiewska jest obecna w polskim show-biznesie już dość długo. Już w 2005 roku wystąpiła w znanym serialu "Na dobre i na złe", gdzie grała w wieku zaledwie 6 lat. Pomimo tego przez ostatnie lata wydawała się być jakby w cieniu starszej koleżanki, Julii Wieniawy. Media mniej skupiały swoją uwagę na niej, co przekładało się na mniejsze zarobki i sławę. Jednakże stopniowo, rok po roku, wydaje się nadrabiać te zaległości.

W życiu prywatnym jest podobnie. Gąsiewska ze swoim chłopakiem Adamem Zdrójkowskim są ze sobą od kwietnia 2017 roku i fanów serialu Rodzinka.pl zszokowała informacja, że para postanowiła ze sobą zamieszkać. Teraz pojawiają się kolejne plotki z ich życia, a wiele wskazuje na to, że nie zamierzają czekać i zdecydowali się zaręczyć. 20-latka pochwaliła się pierścionkiem podczas występu w programie TVP "Pytanie na śniadanie", jednak nie wyjaśniła czy jest to pierścionek zaręczynowy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka serialu Rodzinka.pl rozpoczyna na dobre swoją karierę?

Wiele wskazuje na to, że kariera Wiktorii Gąsiewskiej w końcu nabrała dużego rozpędu i sama aktorka postanowiła to wykorzystać. Dotyczy to także życia prywatnego. Póki co, w przeciwieństwie do swojej starszej koleżanki, jej życie nie jest obfite w skandale obyczajowe. Może to oznaczać, że w najbliższych latach stanie się jedną z czołowych polskich aktorek.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną! Szokujące wyznanie: "Cenię żonatych za dyskrecję"!
  2. Co za nikczemność! Po 30 latach mąż zostawił Marylę Rodowicz najgorszy i najbardziej OBRZYDLIWY sposób! 
  3. "Uśmiecham się, ale nie mam dobrych wiadomości". Robert Janowski przekazał przykre informacje
  4. Czołowi aktorzy TVP mają romans?! "Jest chemia, są siebie spragnieni".
  5. Zmarł legendarny polski aktor. Grał w kultowych serialach TVP, Janosiku i Podróży za jeden uśmiech
  6. Maria nie żyje. Znały ją pokolenia Polaków

źródło: pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News