Skandal na planie Rodzinka.pl! Największa gwiazda brutalnie poniżona

Skandal na planie Rodzinka.pl! Największa gwiazda brutalnie poniżona

"Rodzinka.pl" jest stosunkowo młodym serialem Telewizji Polskiej, który w bardzo krótkim czasie odniósł spektakularny sukces. Widzowie uwielbiają zarówno serialowe postaci, jak i wcielających się w nie aktorów. Teraz jednak pojawiła się wstrząsająca informacja - największa gwiazda produkcji miała zostać brutalnie poniżona. 

"Rodzinka.pl" emitowana jest od zaledwie siedmiu lat, co w porównaniu do większości produkcji TVP nie jest wyjątkowo długim okresem, jednak już podczas emisji pierwszego sezonu okazało się, że fabuła spodobała się widzom, a bohaterowie szybko zyskali ogromną sympatię. Rzadko zdarzają się produkcje, w których aktorzy wcielający się w główne role są równie lubiani co same postaci, które grają. Tak jednak stało się w przypadku serialu "Rodzinka.pl". Fani uwielbiają śledzić artystów w mediach społecznościowych oraz żywo reagują na ich aktywności w internecie. Wszystkim jednak ciężko jest uwierzyć w to, co teraz wyszło na jaw. Jak twierdzą fani, najbardziej lubiana gwiazda serialu została okrutnie poniżona przez twórców.

Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" poniżona

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, która w produkcji "Rodzinka.pl" wciela się w uwielbianą przez fanów postać Natalii Boskiej. Wraz z Tomaszem Karolakiem, który na planie staje się jej mężem Ludwikiem, grają główne role, za które otrzymują odpowiednie wynagrodzenie. Okazuje się jednak, że kobieta jest według fanów paskudnie poniżana, bowiem jej stawka zdecydowanie różni się od tej, którą na konto dostaje Karolak. Jak podają media, aktorka otrzymywać ma aż o 2 tys. zł mniej za każdy dzień spędzony na planie, co z pewnością ostatecznie na przestrzeni jednego sezonu produkcji przekłada się na gigantyczną kwotę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To nie jedyny taki przypadek w Polsce

Sytuacja, w której aktorka zarabia zdecydowanie mniej niż jej odpowiednik płci męskiej nie jest niestety rzadkością na polskim rynku filmowym. Jak podaje "Super Express", podobna sytuacja ma miejsce w hitowej w ostatnim czasie "Zimnej wojnie". Zgodnie z ustaleniami występujący tam Tomasz Kot za dzień pracy otrzymywał 25 tys. zł, podczas gdy towarzysząca mu Joanna Kulig pochwalić się mogła jedynie 10 tys. zł. dziennie, mimo że w jej przypadku konieczne było granie scen wokalnych i tanecznych, które wymagały dużo więcej przygotowań. Jako pierwsza kontrowersyjną sprawę postanowiła skomentować Renata Dancewicz. - Mężczyźni zarabiają średnio o 20 proc. więcej. To jest najzwyklejsze w życiu łajdactwo i niesprawiedliwość  - oburzała się w rozmowie z "Super Expressem". Czy to początek rewolucji, która powinna nastąpić już dawno? ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Gwiazda Na dobre i na złe szukała pieniędzy na ulicy. Przeżywała koszmar
  2. Wszyscy w szoku po zobaczeniu matki Wiśniewskiego! Metamorfoza roku?
  3. Poruszenie na Wyspach! Wyszło na jaw, jak księżna Kate traktuje dzieci
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  5. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów! Wróży się im duże pieniądze
Następny artykuł