Poznaliśmy gwiazdy tanecznego show TVP. Wśród nich gwiazda "Rodzinki.pl"!

Poznaliśmy gwiazdy tanecznego show TVP. Wśród nich gwiazda "Rodzinki.pl"! Źródło: Fot. Instagram Wiktorii Gąsiewskiej

TVP ogłosiła ostatnio, że powstanie polska wersja popularnego tanecznego show. Poznaliśmy gwiazdy, które mają w niej wystąpić. Nie zabrakło wśród nich najbardziej znanych postaci polskiej telewizji, a w tym twarzy znanej z kultowego serialu Rodzinka.pl. Kogo zobaczymy w nowym programie?

TVP tworzy produkcję, która przyjęła się i zyskała wielką popularność w innych krajach. Chodzi o "Dance, Dance, Dance", na temat którego poznajemy coraz więcej szczegółów. Dowiedzieliśmy się również które gwiazdy powalczą o zwycięstwo w nowym programie. Nie zabraknie wśród nich twarzy z pierwszych stron gazet poświęconych życiu celebrytów. Ich wyczyny taneczne oceniać będzie trójka jurorów. Kto na pewno wystąpi w polskiej wersji znanego w całej Europie show? Już wcześniej informowaliśmy, że do obsady nieoczekiwanie dołączyła Ewa Chodakowska. Prawdopodobnie najbardziej znana polska trenerka personalna niespodziewanie potwierdziła swój udział w produkcji TVP na swoim Instagramie, dzięki czemu fani poznali szczegóły.

Gwiazda serialu Rodzinka.pl w nowym show TVP

Kto również będzie oceniał choreografie polskich celebrytów? Wraz z Chodakowską w jury zasiądą Robert Kupisz i Ida Nowakowska, znani polscy tancerze. O ile nominacje dwójki specjalistów od tej dziedziny nie może dziwić, to nominacja dla trenerki wywołała sporo kontrowersji. Fani kobiety w mediach społecznościowych wielokrotnie wyrażali głosy zdziwienia decyzją władz stacji. Już teraz wiemy natomiast, że pary uczestników stworzą:
 • Kasia Dziurska i Emilian Gankowski
 • Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak
 • Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
 • Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio
 • Monika Mazur i Dariusz Wieteska
 • Patricia Kazadi i Victoria Kazadi
Format programu jest niezwykle prosty. Każda z par wykona jeden wspólny taniec, po czym jedna osoba z pary pokaże dodatkową, solową choreografię. Wszystkie zostaną ocenione przez zasiadających w loży jurorów. Osoby przedstawiające choreografię bez swojego partnera lub partnerki będą zmieniać się w kolejnych odcinkach. Co ważne, choreografie, które obejrzymy w odcinkach nowego show, nie będą wymyślone przez trenerów i pokazane szerokiej publiczności po raz pierwszy. Okazuje się, że przedstawiane będą znane tańce z najbardziej znanych teledysków lub sceny z filmów tanecznych, co ma dodatkowo umilić odbiór produkcji widzom. DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ Poznaliśmy także nazwiska osób, które będą prowadzić show. Będą nimi dobrze znani z innych seriali i programów TVP Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan, znani choćby ze wspólnej pracy przy "The Voice Of Poland". Premiera "Dance, Dance, Dance" odbędzie się 2 marca, o czym poinformowała Ewa Chodakowska. Nowe odcinki oglądać będzie można w każdą sobotę o 20.05 na antenie Telewizji Polskiej. Czy okaże się on tak wielkim hitem jak w innych krajach i zdoła zdobyć serca widzów? Dowiemy się już za kilka tygodni po emisji pierwszych odcinków. 1. Okrzyknięto ją "nową Korą". Kim jest Karolina Gibik?
 2. Zarobki Poli Raksy to wielka tajemnica. Jaką emeryturę dostaje?
 3. Krystyna Pawłowicz oglądała TVP Info. "Rzygać się chce"
 4. Przygnębiający widok. Sprofanowali grób legendarnej aktorki kultowego serialu TVP
 5. Kultowy program TVP powraca! To on zmienił życie Ewy Farnej
 6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Telemaniak Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu