Będzie ślub! Piękna aktorka z Rodzinka.pl pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym

Będzie ślub! Piękna aktorka z Rodzinka.pl pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym

"Rodzinka.pl" to sztandarowa produkcja Telewizji Polskiej, która przez wszystkie lata swojej emisji zapewniła TVP gigantyczną popularność. Życie gwiazd produkcji śledzą miliony Polaków, a teraz okazuje się, że jedna z nich przygotowuje się do ślubu. Piękna aktorka serialu właśnie publicznie pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym. 

"Rodzinka.pl" już od pierwszych odcinków zapowiadana była jako kolosalny sukces TVP. Przed telewizorami gromadzi miliony Polaków, którzy z uśmiechem na ustach śledzą perypetie rodziny Boskich oraz ich najbliższych przyjaciół. Nie mniejsze zainteresowanie wywołuje jednak także życie prywatne aktorów, którzy wcielają się w uwielbiane przez widzów postaci. Ich profile na portalach społecznościowych cieszą się gigantyczną popularnością i obserwowane są przez miliony internautów. Uwielbiana, piękna aktorka z serialu "Rodzinka.pl" pochwaliła się na swoim Instagramie cudownym pierścionkiem zaręczynowym.

Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" pochwaliła się pierścionkiem

Ciąża Olgi Kalickiej była niesamowitą niespodzianką dla jej fanów. Przepiękna gwiazda serialu "Rodzinka.pl" chętnie informowała wszystkich śledzących jej profil na bieżąco o przebiegu ciąży oraz nie ukrywała tego, że darzy ukochanego Cezarego ogromnym uczuciem. Teraz okazuje się, że po powitaniu na świecie w styczniu swojego pierwszego dziecka, para postanowiła wykonać kolejny poważny krok w ich wspólnym życiu. Kalicka wstawiła na swojego Instagrama zdjęcie z ukochanym, a na jej palcu dostrzec można przepiękny pierścionek zaręczynowy. Choć celebrytka nie pochwaliła się tym oficjalnie, czujni internauci dostrzegli ten szczegół, a nowinę potwierdzić postanowiła firma jubilerska, która to cacko sprzedała. - Przepiękna i cudowna para Olga Kalicka i Cezary zaręczyli się! Cieszymy się z całego serca, że nasz pierścionek jest tym jednym, wyjątkowym, wybranym z miłości! - mogliśmy przeczytać na profilu firmy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci są zachwyceni dobrą wiadomością

Ciąża oraz narodziny dziecka gwiazdy serialu "Rodzinka.pl" wywołały ogromną euforię u fanów, a dodatkowa informacja o zaręczynach jednak okazała się totalnym szokiem. Zdjęcie momentalnie stało się hitem Internetu i zasypała je lawina komentarzy. - Gratuluje wam! Nie od razu zauważyłam pierścionek, ale teraz się przyjrzałam i widzę, że przepiękny. Jesteście cudowni! - ekscytuje się fanka. - Test na spostrzegawczość! Życzę wam szczęścia i pociechy z dzieciaczka. No i czekamy na ślub oczywiście - dodaje kolejna. - Jesteście fenomenalni. Uśmiechnięci, młodzi, piękni! Z niecierpliwością czekam na zdjęcia ze ślubu, przepiękny pierścionek - pisze następna. Redakcja Pikio.pl życzy parze szczęścia i powodzenia na nowej drodze życia. rodzinka.pl pikio.pl Fot. Instagram/olgakalicka ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Gwiazda Kogla Mogla opowiedziała o tragicznej śmierci córki. To straszne
  2. Zamachowska znów sprzedaje prywatność syna. Szczyt żenady?
  3. Krzysztof Ibisz pochwalił się mamą. Uderzające podobieństwo
  4. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  5. Anna Jantar przeżyła SZOK, gdy nakryła męża ze swoją RYWALKĄ. To był cios prosto w serce
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Pudelek
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News