Mąż gwiazdy Rodzinki.pl ujawnił wstrząsające dokumenty. Sam się wykopał?

Mąż gwiazdy Rodzinki.pl ujawnił wstrząsające dokumenty. Sam się wykopał? Źródło: TVP

Jedna z gwiazd serialu Rodzinka.pl w ostatnich dniach musi mierzyć się z poważnymi problemami osobistymi dotyczącymi własnego małżeństwa. Sprawa jest bardzo poważna.

Rodzinka.pl stała się wielkim hitem, nie tylko przez błyskotliwy i zabawny scenariusz, ale przede wszystkim dzięki doskonałej grze aktorskiej. Wśród osób odpowiedzialnych za sukces popularnego serialu jest Agata Kulesza, obecnie jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Po krótkim czasie produkcja zdobyła dużą popularność, tak samo jak występujący w niej aktorzy. 

Kulesza nie narzeka w ostatnim czasie na brak sukcesów zawodowych, jednak ma poważne problemy prywatne, z którymi musi sobie radzić. Niedawno dowiedzieliśmy się o jej sprawie rozwodowej, a teraz okazuje się, że sprawa jest bardzo skomplikowana. Najprawdopodobniej nie obejdzie się bez zakończenia jej w sądzie, o czym informują media, a także sami zainteresowani.

Gwiazda serialu Rodzinka.pl ma problemy prywatne

Problem polega na tym, że oboje małżonkowie są przekonani o tym, że nie ponoszą winy za rozpad ich związku. Twierdzą, że małżeństwo zostało zakończone przez niezrozumiałe zachowanie ich partnerów. Sprawę postanowił skomentować mężczyzna, który uważa, że do rozwodu dojść powinno z winy jego byłej partnerki.

Marek F. postanowił poinformować na swoim Facebooku o szczegółach swojej sprawy rozwodowej, zamieszczając na portalu społecznościowym ważne dokumenty, które trafiły do osób zajmujących się sprawą. Okazuje się, że wśród pism znajduje się również orzeczenie o tym, że w przeszłości mężczyzna miał poważne problemy psychiczne. Dowiedzieliśmy się, że groził on swojej żonie, flirtując jednocześnie z innymi kobietami na portalach randkowych. 

- Ja jestem ofiarą. Jestem wieloletnią ofiarą molestowania moralnego. Uświadomił mi to mój terapeuta. Ja uciekłem. Pani K. rzuciła się w psychotyczny pościg - mówi Super-Expressowi Marek F., próbując przekonać, że to nie on ponosi winę za całą sytuację.

Trudno ustalić obecnie winę którejkolwiek ze stron, najpewniej zajmie się tym sąd. Wobec dokumentów sądowych i psychiatrycznych wydaje się, że to aktorka znana z występów w Rodzince.pl ma większe szanse na zwycięstwo.

Aktorka niebawem się rozwiedzie

Póki co nie doczekaliśmy się komentarza ani ze strony Agaty Kuleszy, ani reprezentującej ją agencji. Menedżerka aktorki znanej z programu Rodzinka.pl poinformowała, że kobieta nie ma zamiaru wypowiadać się na ten temat także w przyszłości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Trudno dziwić się Kuleszy, że nie ma zamiaru mówić mediom o swoich problemach prywatnych. Sprawa wciąż jest niewyjaśniona i może stawiać ją w złym świetle, dlatego aktorka chciałaby, by do momentu ogłoszenia wyroku sądu i ostatecznego zamknięcia sprawy nie ukazywały się kolejne wieści.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
  2. Michał Wiśniewski pokazał 17-letniego syna! Zemdlejecie z wrażenia. Jest BARDZO przystojny!
  3. Julia Wieniawa o traumie swojego życia. Nie uwierzycie, kto ją skrzywdził
  4. Sipowicz nie pogodził się ze śmiercią Kory. Pokazał miejsce, w którym umierała
  5. Radwańska mocno o Żyle w TzG. "Będą iskry lecieć"

źródło: Super-Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News