Gwiazda "Rodzinki.pl" ukrywała to bardzo długo. W końcu wszystko stało się jasne

Gwiazda "Rodzinki.pl" ukrywała to bardzo długo. W końcu wszystko stało się jasne Źródło: Fot. Facebook/Rodzinka.pl TVP

"Rodzinka.pl" to jeden z ulubionych seriali TVP, który już od pierwszych odcinków przekonał do siebie miliony Polaków. Choć jego emisja trwa już kilka lat, wciąż przyciąga przed ekrany tysiące ludzi, teraz jednak nastąpił absolutny przełom. Uwielbiana gwiazda wyznała długo skrywaną tajemnicę, która zachwyci fanów. 

"Rodzinka.pl" po raz pierwszy pojawiła się na naszych ekranach w marcu 2011 roku i już wtedy wiele osób mówiło, że będzie formatem przełomowym, który na nowo zdefiniuje polskie seriale. Ostatecznie produkcja rzeczywiście przekonała do siebie miliony Polaków, którzy z radością śledzą losy bohaterów, jednak również sami aktorzy wiele jej zawdzięczają. Na tym serialu TVP wypromowało się wiele młodych gwiazd, które teraz uznawane są za najbardziej rozchwytywane twarze show-biznesu. Jedna z ulubionych postaci produkcji "Rodzinka.pl" właśnie przyciągnęła uwagę wszystkich polskich mediów oraz milionów fanów - wyjawiła informację, która od miesięcy ciekawiła wszystkich Polaków.

Gwiazda "Rodzinka.pl" w końcu wyjawiła wielki sekret

Olga Kalicka zyskała rozgłos dzięki wcieleniu się w rolę dziewczyny Macieja Musiała w serialu "Rodzinka.pl" - to właśnie wtedy pokochały ją miliony Polaków. Kobieta przekonała wszystkich do swojej osoby wyjątkową urodą oraz nieschodzącym z twarzy uśmiechem, lecz trzeba przyznać, że długo nie udało jej się wybić w polskim show-biznesie. Mimo ogromnej sympatii widzów, kobieta była nieco pomijana w wielkim świecie mediów, do czasu aż zaproponowano jej udział w "Tańcu z Gwiazdami". Był to moment przełomowy, a w momencie wyjawienia, iż spodziewa się dziecka, wszyscy wstrzymali oddech. Teraz "Super Express" podał kolejną informację, którą aktorka do tej pory trzymała w tajemnicy - Olga Kalicka będzie miała córeczkę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci oszaleli z radości

Tak radosna wiadomość, która podobno ucieszyła całą rodzinę aktorki, wywołała także euforię u wszystkich internautów. Media społecznościowe zasypała cała lawina komentarzy, w których fani gratulowali kobiecie, życzyli szczęścia oraz pocieszy z córeczki. - Wow super! Córeczka na pewno będzie równie piękna, jak jej mama. Szczęścia wam życzę - pisze internautka. - Jesteście super! Już nie mogę się doczekać, aż urodzisz i zobaczymy tę malutką osóbkę. Oby była zdrowa i śliczna - życzy kolejna osoba. - Na pewno będzie śliczna, jak mamusia. To najlepszy czas w twoim życiu, ciesz się nim i delektuj kochana - radzi fanka. rodzinka.pl Fot. Instagram/olgakalicka ZOBACZ TAKŻE: 
  1.  Gdzie mieszka Beata Kozidrak? Jej GIGANTYCZNA willa wprawia w osłupienie
  2. Nie uwierzycie w zarobki Szpaka. Taka FORTUNA jest niewyobrażalna
  3. Odrzuciła go na oczach całej Polski! Upokorzony uczestnik „Rolnik szuka żony” znalazł nową miłość
  4. Kuba Wojewódzki upokorzony przez żonę kumpla. Chodzi o jego książkę
  5. Tadeusz Rydzyk wchodzi do polityki! Co uważają o tym Polacy?
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News