Ciężarna gwiazda Rodzinki.pl boi się porodu. Przerażające scenariusze!

Ciężarna gwiazda Rodzinki.pl boi się porodu. Przerażające scenariusze! Źródło: Fot. Instagram/Olga Kalicka

Rodzinka.pl jest od kilku lat jednym z najbardziej popularnych seriali w polskiej telewizji. Ważną postacią serii jest Magda, w której rolę wciela się Olga Kalicka. Artystka, która oczekuje obecnie przyjścia na świat swego pierwszego dziecka, niezwykle boi się ponoć nadchodzącego porodu i snuje naprawdę przerażające wizje.

Rodzinka.pl zdecydowanie trafiła w gusta polskich telewidzów, którzy chętnie oglądają zarówno nowe, jak i starsze odcinki rozrywkowej, familijnej serii. Dzięki formatowi sporą popularność udało się zdobyć Oldze Kalickiej, występującej obecnie także jako prowadząca w programie World of Dance Polska na antenie telewizji Polsat.

Gwiazda serialu Rodzinka.pl jest w ciąży! Widzowie kibicują przyszłej mamie

Fani są naprawdę zachwyceni, mogąc oglądać aktorkę z dużym, ciążowym brzuszkiem. Pod koniec wakacji Olga Kalicka ogłosiła bowiem, że wraz ze swym partnerem oczekuje przyjścia na świat pierwszego potomka. Wieści te niezwykle ucieszyły widzów, którzy gorąco kibicują medialnej ulubienicy. - Jutro rozpoczyna się rok szkolny. Dla wielu to nowy etap życia, nowa droga, więc życzę, by była owocna i piękna! Ja też zaczynam nowy etap. Zostanę wkrótce po raz pierwszy Mamą i za parę lat również wrócę do szkoły, ale już w innej roli - poinformowała gwiazda 2 września tego roku.

Kiedy przyjdzie na świat pierwsze dziecko Olgi Kalickiej i jej ukochanego?

W kolejnych odcinkach World of Dance Polska widzowie mogli oglądać zaokrąglający się brzuszek Kalickiej, co sprawiało im ogromną radość. Jak się jednak okazuje, sama artystka boi się nadchodzącego finału show właśnie w kontekście swojej ciąży. Termin przyjścia na świat malucha zbliża się już bowiem ogromnymi krokami, a w głowie artystki kłębią się naprawdę przerażające myśli i scenariusze. - Ostatnio Olga jest bardzo zmęczona i coraz gorzej się czuje. Opowiada znajomym o swoich obawach, że z emocji w trakcie piątkowego finału może zacząć się u niej akcja porodowa - wyjawił współpracownik Kalickiej z planu World of Dance Polska.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Sama gwiazda nie wypowiedziała się jeszcze na temat doniesień medialnego źródła. Być może rzeczywiście jest już po prostu zmęczona, a ostatnie chwile przed porodem chce spędzić jedynie w gronie najbliższych. Jak doradzają internautki, naprawdę nie powinna się niczym martwić, chociaż doskonale rozumieją jej ogromne wątpliwości. Podobnego zdania są współpracujący z telewizją Polsat producenci rozrywkowego show, którzy ponoć chodzą artystce na rękę w naprawdę wielu kwestiach, aby tylko nie musiała bać się o zdrowie swoje i dziecka. Najwyraźniej przychylność władz stacji wcale jej jednak nie uspokaja.Najlepsze newsy dnia:

  1. ILE waży Barbara Kurdej-Szatan?! Fani zamartwiają się o jej zdrowie
  2. Beata Kozidrak ma NOWEGO partnera. W kim jest zakochana? 
  3. Aktorzy serialu TVP mieli romans na planie. Teraz rozgrywa się ich dramat
  4. Jury Top Model zachowuje się nieuczciwie? Fani oburzeni, burza w sieci
  5. Gwiazdor „M jak Miłość” boi się śmierci. Odchodzi z serialu
Następny artykuł