Olga Kalicka pokazała zdjęcie, jak karmi piersią. Obrzydzeni internauci: „Czekam aż będzie moda na pokazywanie klocka”

Olga Kalicka pokazała zdjęcie, jak karmi piersią. Obrzydzeni internauci: „Czekam aż będzie moda na pokazywanie klocka” Źródło: screen youtube.com/Patka w kulturze

"Rodzinka.pl" jest produkcją, która bardzo pomogła wypromować się wielu młodym aktorom. Jedną z takich osób jest Olga Kalicka, która swoim ostatnim zdjęciem na Instagramie wywołała prawdziwa internetową burzę. Widzimy na nim aktorkę, w momencie, gdy karmi swoje dziecko piersią.

"Rodzinka.pl" bezbłędnie trafiła w gusta polskich widzów. Serial nadał tempa karierze niejednego młodego aktora i aktorki, co jeszcze bardziej pokazuje, jak dużą popularnością się cieszy. Jedna z gwiazd w nim występująca za pośrednictwem swojego profilu w mediach społecznościowych wywołała gigantyczne poruszenie w Internecie. Wszystko przez to, że na zdjęciu widzimy, jak Olga Kalicka karmi piersią swojego synka. Wiele internautek pogratulowało jej uwagi, ale znaczna większość internautów była zniesmaczona tym, co zobaczyli. Pod zdjęciem pojawiła się cała masa krytyki w formie komentarzy.

Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" jest linczowana przez internautów

Karmienie piersią cały czas w naszym kraju jest tematem tabu. Jednak wiele kobiet bez oporów robi to publicznie, przez co narażają się na gigantyczny ostracyzm ze strony społeczeństwa. Większość osób wychodzi z założenia, że jest to dosyć intymna czynność i nie powinno się z tym obnosić w miejscach publicznych. Inni natomiast wypowiadając się wprost mówią, że jest to obrzydliwe.

 - Razem z moim największym fanem powtarzamy tekst przy jedzeniu. Dziś gramy "Trzy Sypialnie" w Częstochowie, a już w kwietniu powracam na deski teatru kwadrat  PS. Nie martwcie się, nad komfortem Aleksia czuwa babcia Danusia - pisze aktorka.

Oczywiście kobiety walczące z problemem piętnowania matek za karmienie piersią w miejscach publicznych podziwiają aktorkę za jej postawę, ale znaczna większość internautów potępia takie postępowanie. Widać to szczególnie po komentarzach, które w ilości wręcz hurtowej pojawiają się na licznych portalach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Czekam aż w internecie wreszcie będzie promowana moda na zdjęcia z robienia klocka. To będzie przełom. Tego światu trzeba - pisze jeden z internautów.

 - Wszystko fajnie, wszystko pięknie ale naprawdę trzeba wszystkim pokazywać, że się karmi piersią?  - czytamy.

 - Ja zawsze się pieluszką albo chustą zasłaniałam. Nie wyobrażam sobie tak publicznie się obnażać. Nawet jak w domu karmiłam i ktoś przyszedł to nigdy piersi na wierzchu nie miałam. To niesmaczne - dodaje internautka.

Oczywiście to dopiero wierzchołek góry lodowej złożonej z hejtu, jaki wylał się na aktorkę. Podobnych komentarzy są całe setki, a treści prezentowane przez niektórych internautów nie można nazwać inaczej, jak linczem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. PRZERAŻAJĄCY wygląd Bogumiły Wander. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi 
  2. Córka Hanny Lis jest ZNIEWALAJĄCO piękna! Przebiła urodą córki Kingi Rusin!
  3. Cyklon Bennet nad Polską! Są ranni, ogromne zniszczenia, tysiące osób bez prądu
  4. Ogromne zamieszanie wokół 13 emerytury. Polacy oburzeni decyzją PiS
  5. "Słoma z butów, chamstwo!" Wściekli widzowie w furii atakują Polsat

źródło: Pudelek

Następny artykuł