Mąż gwiazdy Rodzinki.pl przerywa milczenie. "Jestem ofiarą molestowania"

Mąż gwiazdy Rodzinki.pl przerywa milczenie. "Jestem ofiarą molestowania" Źródło: screen/youtube/TVP VOD

Gwiazda serialu Rodzinka.pl przeżywa rodzinny dramat. Jej mąż przerwał milczenie na temat ich prywatnego życia i przekazał mediom informacje, które stawiają aktorkę w bardzo złym świetle.

Rodzinka.pl od wielu lat cieszy się olbrzymią popularnością. Fani produkcji TVP śledzą nie tylko losy serialowych bohaterów, ale interesują się również życiem prywatnym aktorów występujących w produkcji. Okazuje się, że nie zawsze jest ono usłane różami, a ulubieńcy widzów doświadczają ogromnych dramatów za kulisami serialu.

Agata Kulesza przechodzi bardzo trudne chwile. W ostatnim czasie do mediów dotarły informacje na temat rozpadu jej małżeństwa z długoletnim partnerem Marcinem Figurskim. Wyszło też na jaw, że aktorka wnioskowała o założenie niebieskiej karty. Wszystko wskazywało na to, iż w jej rodzinie występuje przemoc. Te informacje zapoczątkowały publiczną batalię małżonków.

Gwiazda serialu Rodzinka.pl usłyszała poważne zarzuty. Mąż aktorki oskarża ją o molestowanie

Agata Kulesza i Marcin Figurski czekają na kolejną rozprawę rozwodową. Koniec ich małżeństwa jest już jedynie formalnością. 38-letnia aktorka chce udowodnić, że związek rozpadł się z wyłącznej winy męża, który wszczynał kłótnie i zachowywał się wobec niej agresywnie. Ostatnio wyszły na jaw inne informacje, które stawiają gwiazdę serialu Rodzinka.pl w bardzo złym świetle.

Operator filmowy Marcin Figurski postanowił w końcu zabrać głos w sprawie swoich relacji z żoną. Oskarżony o przemoc domową mężczyzna, odpowiedział na zarzuty. Jak twierdzi, to on padł ofiarą molestowania moralnego przez popularną aktorkę. Operator ujawnia kulisy rozstania z Agatą Kuleszą, która rzekomo również zawiniła w tej sprawie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Agata Kulesza jest winna. Marcin Figurski głośno mówi o molestowaniu moralnym

Relacje między Agatą Kuleszą a Marcinem Figurskim uległy znacznemu ochłodzeniu. Operator nie mówi już o aktorce serialu Rodzinka.pl "żona", lecz "pani Kulesza" albo "pani K." Wbrew obiegowej opinii twierdzi, że to właśnie on jest osobą pokrzywdzoną:

 – Sąd zrobi, jak uważa. Ja jestem ofiarą. Jestem wieloletnią ofiarą molestowania moralnego. Uświadomił mi to mój terapeuta. Ja uciekłem. Pani K. rzuciła się w psychotyczny pościg – powiedział w rozmowie z dziennikarzami.

Wygląda na to, że batalia między małżonkami dopiero nabiera tempa i w najbliższym czasie będziemy świadkami publicznego prania kolejnych małżeńskich brudów. To obecnie jedna z najgłośniejszych spraw rozwodowych w polskim show biznesie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. SZOK! Mąż POZYWA Kuleszę! "Byłem wieloletnią ofiarą MOLESTOWANIA"
  2. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
  3. Sławomirowi opadnie szczęka! Komentarze zboków pod zdjęciem jego żony w bikini szokują
  4. Z Beatą Tyszkiewicz nie jest dobrze. Smutne informacje dla fanów
  5. Kuba Wojewódzki publicznie upokorzony. Gwiazdor zapamięta to do końca życia
  6. Ujawniono zarobki Kingi Rusin. Jej astronomiczna pensja zwala z nóg

źródło: Super Express

 

Następny artykuł