Maciej Musiał pochwalił się swoją mamą! Wygląda jak jego młodsza siostra

Maciej Musiał pochwalił się swoją mamą! Wygląda jak jego młodsza siostra

Rodzinka.pl dla Macieja Musiała była przepustką do wielkiej kariery. Młody aktor wykazał się talentem aktorskim, nie studiując jeszcze wtedy na Akademii Teatralnej. Później wszystko się zmieniło.

Rodzinka.pl to serial obyczajowy, w której aktor wcielił się w rolę najstarszego z braci Boskich. Choć w tej produkcji, jak i w wielu innych, zawiesił swoją działalność na rzecz studiów, Musiał wrócił na salony po niemalże rocznej przerwie. Szybko rzucił się w wir pracy, głównie ze względu na wiele ciekawych propozycji, które pojawiły się na horyzoncie.

Maciej Musiał na zdjęciu z mamą

Jedną z ważniejszych propozycji, które w ostatnim czasie spłynęły na Musiała, to propozycja zagrania w polsko-amerykańskim serialu sensacyjnym "1983", wyprodukowanym przez Netflix, gdzie wcielił się w jedną z głównych ról. W związku z nadejściem emisji serialu, kilka dni temu odbyła się premiera światowej produkcji, na której Musiał pojawił się w gronie najwierniejszej fanki - mamy. Kobieta na Instagramie podzieliła się ze swoimi obserwatorami wspólnymi zdjęciami, pod którymi powstała rozgorzała dyskusja na temat jej urody. - Pani wygląda jak jego rówieśniczka! - Nie do wiary, że to matka z synem - komentowali internauci. Rzeczywiście, na tym, jak i na kilku innych zdjęciach, kobieta bardziej przypomina dziewczynę lub siostrę młodego aktora. Tylko pozazdrościć urody!DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzinka.pl: Czy to koniec?

Użytkownicy pytają również, czy w związku z zaangażowaniem Musiała w poważniejsze produkcje, wróci on od do serialu, jednakże nie ma jeszcze oficjalnej odpowiedzi aktora.

Mało kto wie, że Maciej swoją karierę aktorską rozpoczął w 2008 r., w serialu "Ojciec Mateusz", potem był to "Hotel pod żyrafą i nosorożcem". Chłopak prowadzi u boku Tomasza Kammela i Barbary Kurdej-Szatan, program muzyczny "The Voice of Poland". Za kilka tygodni na kinowych ekranach pojawi się także w nowym filmie świątecznym "Miłość jest wszystkim" produkcji TVN.

Czekamy na nowe propozycje!

Maciej Musiał i jego młoda mama

ZOBACZ TAKŻE

  1. Jackowski zdradza przyszłość Kaczyńskiego i Morawieckiego! Opadną Wam szczęki
  2. Jeszcze nie powstała, a już ma trzecie miejsce. Nowa formacja spędza PiS sen z powiek
  3. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
  4. SZCZENIAK, KTÓREGO PRZYGARNĘLI, NIE BYŁ PSEM. WSZYSCY BYLI ZSZOKOWANI
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News