Rodzinka.pl dla Macieja Musiała była przepustką do wielkiej kariery. Młody aktor wykazał się talentem aktorskim, nie studiując jeszcze wtedy na Akademii Teatralnej. Później wszystko się zmieniło.

Rodzinka.pl to serial obyczajowy, w której aktor wcielił się w rolę najstarszego z braci Boskich. Choć w tej produkcji, jak i w wielu innych, zawiesił swoją działalność na rzecz studiów, Musiał wrócił na salony po niemalże rocznej przerwie. Szybko rzucił się w wir pracy, głównie ze względu na wiele ciekawych propozycji, które pojawiły się na horyzoncie.

Maciej Musiał na zdjęciu z mamą

Jedną z ważniejszych propozycji, które w ostatnim czasie spłynęły na Musiała, to propozycja zagrania w polsko-amerykańskim serialu sensacyjnym „1983”, wyprodukowanym przez Netflix, gdzie wcielił się w jedną z głównych ról.

W związku z nadejściem emisji serialu, kilka dni temu odbyła się premiera światowej produkcji, na której Musiał pojawił się w gronie najwierniejszej fanki – mamy. Kobieta na Instagramie podzieliła się ze swoimi obserwatorami wspólnymi zdjęciami, pod którymi powstała rozgorzała dyskusja na temat jej urody.

– Pani wygląda jak jego rówieśniczka!

– Nie do wiary, że to matka z synem – komentowali internauci.

Rzeczywiście, na tym, jak i na kilku innych zdjęciach, kobieta bardziej przypomina dziewczynę lub siostrę młodego aktora. Tylko pozazdrościć urody!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna Dowbor i jej prywatne piekło. Najcięższe dla niej chwile

Rodzinka.pl: Czy to koniec?

Użytkownicy pytają również, czy w związku z zaangażowaniem Musiała w poważniejsze produkcje, wróci on od do serialu, jednakże nie ma jeszcze oficjalnej odpowiedzi aktora.

Mało kto wie, że Maciej swoją karierę aktorską rozpoczął w 2008 r., w serialu „Ojciec Mateusz”, potem był to „Hotel pod żyrafą i nosorożcem”. Chłopak prowadzi u boku Tomasza Kammela i Barbary Kurdej-Szatan, program muzyczny „The Voice of Poland”. Za kilka tygodni na kinowych ekranach pojawi się także w nowym filmie świątecznym „Miłość jest wszystkim” produkcji TVN.

Czekamy na nowe propozycje!

Maciej Musiał i jego młoda mama

ZOBACZ TAKŻE

  1. Jackowski zdradza przyszłość Kaczyńskiego i Morawieckiego! Opadną Wam szczęki
  2. Jeszcze nie powstała, a już ma trzecie miejsce. Nowa formacja spędza PiS sen z powiek
  3. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
  4. SZCZENIAK, KTÓREGO PRZYGARNĘLI, NIE BYŁ PSEM. WSZYSCY BYLI ZSZOKOWANI

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki nie chcą o tym mówić. Niewygodne fakty