Odchodzi główna gwiazda Rodzinka.pl. Już nic nie będzie takie samo

Odchodzi główna gwiazda Rodzinka.pl. Już nic nie będzie takie samo Źródło:

Rodzinka.pl jest popularnym serialem Telewizji Polskiej. Już wkrótce rusza kolejny sezon produkcji. Ulubiony program wielu Polaków, który wraca po wakacyjnej przerwie, może się drastycznie zmienić. Zdaniem mediów Maciej Musiał pożegna się z serialem.

Rodzinka.pl od lat cieszy się niegasnącą popularnością. Jest jednym z tych programów, na który Polacy czekają z zapartym tchem od miesięcy. Teraz, gdy wakacje minęły, powracają hity telewizyjne. Jednak media nie mają dobrych wiadomości dla fanów. Ich zdaniem Maciej Musiał odejdzie z serialu. Grany przez aktora Tomek Boski jest najstarszym synem pary granej przez Tomasza Kota oraz Małgorzatę Kożuchowską. Musiał zgromadził dużą popularność za pomocą serialu. Zdaniem mediów najstarszy syn ma wyjechać za granicę. Ma być to początek opuszczania rodzinnego domu, przez dorastające dzieci.

Rodzinka.pl już nie będzie taka sama!

W nowym, 13. już sezonie produkcji Telewizji Polskiej będziemy świadkami tego jak Ludwik i Natalia będą musieli pogodzić się z dorastaniem ich dzieci, oraz tym że szukają własnej drogi. Pierwszym dzieckiem ma być właśnie Tomek, który będzie widział siebie za granicą, a precyzyjniej w Australii. Całą sytuację będzie chciał wykorzystać młodszy brat, Kuba, grany przez Adama Zdrójkowskiego, który będzie chciał przejąć i zamieszkać w mieszkaniu Tomka.

Maciej Musiał zmienia ścieżkę kariery?

Jak informują portale plotkarskie wyjazd Tomka Boskiego do Australii ma oznaczać koniec przygody Macieja Musiała z serialem "Rodzinka.pl". Ich zdaniem aktor odda się innym produkcjom oraz gatunkom filmowym. W najbliższym czasie, będzie można go zobaczyć w roli zakonnika w serialu "Dwie korony", nowym dziele Netflixa, zatytułowanym "1983" oraz w filmie "Miłość jest wszystkim". Wiele spekulacji krąży w okół planów aktora, który rzekomo chce się oddać teatrowi. Aktor od jakiegoś czasu współpracuje z "Teatrem Syrena", gdzie gra w spektaklu "Skaza". Wielu internautów jest zdruzgotanych odejściem jednej z ulubionych gwiazd Telewizji Polskiej z produkcji. Ich zdaniem serial straci na braku błyskotliwych dialogów najstarszego syna z ojcem oraz na usunięciu wątku gwiazdy. Pojawiają się sugestie, że dalsze przedłużanie "obecności" Musiała w serialu w formie rozmów rodzinnych przez internet zakończy się klęską. Jednak wielu widzi w tym nadzieję dla innych gwiazd produkcji. W ich ocenie na popularności może zyskać młodszy brat Kuba, którego wątek może się znacznie rozwinąć w najbliższym sezonie. Jak bardzo zmieni się produkcja? Widzowie dostaną odpowiedź już 21 września, kiedy to ruszy kolejny sezon serialu "Rodzinka.pl".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Mocne oskarżenia Holland wobec Dudy. „III wojna światowa jest realna”
  2. Loska w śpiączce usłyszał o śmierci Kory. Żona zdradziła jego wstrząsającą reakcję
  3. Justyna Żyła rozkręca karierę. Niespodziewana rola żony sportowca
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News