Gwiazda Rodzinka.pl ujawniła kolejną tajemnicę serialu! Fani mocno zaskoczeni

Gwiazda Rodzinka.pl ujawniła kolejną tajemnicę serialu! Fani mocno zaskoczeni Źródło: fot. YouTube

Rodzinka.pl to jeden z najbardziej popularnych seriali. Już niedługo nadchodzi nowy sezon, w którym będziemy mogli poznać kolejne przygody rodziny Boskich: Natalii, Ludwika, Tomka, Kuby i Kacpra. Tuż przed premierą nowych odcinków jedna z największych gwiazd zdradziła tajemnicę zza kulis serialu. Tego jeszcze nie widzieliśmy!

Rodzinka.pl to serial emitowany już od 7 lat. Widzowie z niecierpliwością wyglądają kolejnych odcinków, w których będą mogli poznać nowe perypetie rodzinki Boskich. Tymczasem jedna z największych gwiazd produkcji, Małgorzata Kożuchowska, zaprezentowała swoim obserwatorom na Instagramie kulisy serialu. Dla miłośników Rodzinki.pl to prawdziwa gratka. Nikt jednak nie spodziewał się tego, co zobaczy. Chodzi o... jedzenie.

Rodzinka.pl - kulisy serialu! Wpadka na planie?

Małgorzata Kożuchowska najpierw zaprezentowała cały plan zdjęciowy - pokazała niektóre pomieszczenia, prowizoryczne ściany i to, jak wygląda atmosfera z innymi pracownikami. Następnie zaprezentowała typową scenę posiłku, jednak fani szybko dostrzegli, że coś jest nie tak. Małgosia, jako mama Boska, nakładała porcje pozostałym domownikom, jednak zarówno na jej łyżce, jak i na talerzu nie było nic! Aktorka musiała udawać, że nakłada pozostałym jedzenie, co mocno zdziwiło wszystkich obserwatorów. Zazwyczaj na planie nie brakuje bowiem przekąsek i pełnych dań. Rodzi się pytanie - czy była to wpadka i katering nie dowiózł na czas produktów? A może po prostu aktorzy robili próbę i dlatego nie korzystali z prawdziwego jedzenia? Pozostaje nam czekać na premierę nowych odcinków, żeby poznać odpowiedź!ZOBACZ TAKŻE:
  1. Meghan Markle tonie we łzach. To koniec miłości jak z bajki, wstrząsające fakty
  2. Zaskakujące oświadczenie Karolaka. Nie ma czasu na kobiety
  3. Zazdrościmy. Grażyna Wolszczak kończy niedługo 60 lat. Wygląda jak przepiękny anioł!
  4. Uderzył zwierzakiem o ścianę, zostało udostępnione nagranie. Spotkała go sprawiedliwość
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News