"Moja mama jest w szpitalu". Kuba z Rodzinka.pl okłamał wszystkich

"Moja mama jest w szpitalu". Kuba z Rodzinka.pl okłamał wszystkich Źródło: YouTube/TVP VOD

Rodzinka.pl od lat cieszy się gigantyczną popularnością głównie ze względu na doskonałą obsadę oraz wypełniony niespodziankami scenariusz. Tym razem widzowie będą mogli obserwować, jak niewiarygodne kłamstwo Kuby wpędzi go w spore tarapaty. Młody bohater będzie miał zadziwiający pomysł.

Rodzinka.pl pozostaje od naprawdę długiego czasu jedną z najbardziej lubianych przez widzów serii telewizyjnych. Scenarzyści nie pozwalają bowiem publiczności się nudzić. Zwroty akcji w życiu postaci niejednokrotnie wywoływały już ogromne emocje i bawiły do łez.

Rodzinka.pl tym razem zaskoczy kłopotami szkolnymi Kuby

Już dziś, o godzinie 18:40 widzowie będą mieli okazję zobaczyć na antenie Telewizji Polskiej 36. odcinek Rodzinka.pl z jego drugiego sezonu. Jak zazwyczaj, będzie on obfitował w wiele zabawnych sytuacji oraz nieoczywistych niespodzianek. Tym razem publiczność będzie się przyglądała przede wszystkim wpadającemu w tarapaty Kubie, który kłamstwem spróbuje uratować się przed problemami w szkole.

Nastolatek zapomni bowiem odrobić pracę domową z matematyki i będzie starał się wymyślić jak najbardziej wiarygodną historię, mającą uchronić go przed konsekwencjami. Ostatecznie wspomoże się jednak bardzo nieoczywistym kłamstwem. Ogłosi bowiem, że jego matka miała wypadek i wylądowała w szpitalu, przez co nie mógł wywiązać się z codziennego obowiązku. Twórcy serialu przekazali już widzom, że Kuba bardzo szybko przekona się o tym, że każde kłamstwo wcześniej czy później wychodzi na jaw.

Natalia i Ludwik będą mieli problemy z policją?

Ludwik i Natalia także będą się borykać z niemałymi kłopotami. Para zdecyduje się zostawić synów w domu i spędzić razem romantyczny wieczór w restauracji. W czasie powrotu do domu sytuacja znacznie się jednak skomplikuje. Bohater złamie bowiem klucz w zamku i nie będzie w stanie dostać się do środka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małżonkowie będą dobijać się do drzwi, aby któryś z synów je otworzył. Ci jednak będą przekonani, że do wnętrza chce się dostać ktoś obcy. Zgodnie z zaleceniami rodziców, którzy wcześniej ostrzegali ich przed tego typu niebezpieczeństwami, chłopcy wezwą na miejsce policję. Więcej o tym, jak mundurowi zareagują na widok złamanego klucza oraz wściekłych Natalii i Ludwika, widzowie dowiedzą się już o godzinie 18:40 w TVP2.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Katarzyna Dowbor zmiażdżyła Kościół w Polsce! Naraziła się wszystkim katolikom
  2. Gwiazda TVN chciała popełnić samobójstwo. Trafiła do szpitala psychiatrycznego
  3. Kaczyński zapewnia, że nie dzieli Polaków. "Zdradzieckie mordy"
  4. Fani przycisnęli Małgorzatę Rozenek. W końcu się przyznała
  5. 15-letni Allan pali papierosy przy swojej matce. Synowi Górniak wszystko wolno
  6. Piotr Żyła w końcu zemścił się na Justynie. Uderzył w jej czuły punkt

Źródło: Telemagazyn

Następny artykuł