Smutne doniesienia o gwieździe Rodzinki.pl. Ogromnie przykra sytuacja
Karol Zaborowski - 21 Grudnia 2018

Smutne doniesienia o gwieździe Rodzinki.pl. Ogromnie przykra sytuacja

"Rodzinka.pl" to jeden z najpopularniejszych seriali stacji TVP. Niestety teraz po mediach krążą doniesienia o przykrej sytuacji jednej z gwiazd tej produkcji.

"Rodzinka.pl" zadebiutowała w 2011 roku i momentalnie okazała się gigantycznym hitem, bez którego TVP nie byłoby takie samo jak teraz. Serial zyskał masę fanów, którzy śledzą, nie tylko co widzą w telewizorach, ale interesują się również życiem prywatnym gwiazdorów. Dlatego ich media społecznościowe są dosłownie zalewane przez tsunami fanów, którzy dokładnie chcą wiedzieć, co w trawie piszczy.

"Rodzinka.pl" prywatny kryzys gwiazdy?

Julia Wieniawa z serialem związana jest już od 2012 roku i wciela się w nim w dziewczynę Kuby Bosackiego imieniem Paula. Jednak prywatnie spotyka się z Antkiem Królikowskim. Niestety teraz, tuż przed świętami w mediach pojawiła się informacja o poważnych problemach w ich związku. Co takiego miałoby to zwiastować? Cała afera ma swój początek jeszcze kilka tygodni temu. Początkowo zaczęło się od tego, że fani Julii zauważyli, że od dłuższego czasu nie wrzuca wspólnych zdjęć ze swoim ukochanym. W takim wypadku wniosek nasunął się sam, a była nią kłótnia. Problem w tym, że samotne zdjęcia pojawiały się cały czas, a co więcej aktorka przychodziła sama również na imprezy branżowe. W tym momencie Internet dosłownie zawrzał o kryzysie w ich związku i rychłym końcu pary. Tego typu doniesienia nie ominęły również mediów, które bardzo szybko temat podłapały. Oczywiście Julia wszystkiemu zaprzeczyła, jednak kolejne wydarzenia z jej życia według wielu osób wskazują na coś zupełnie innego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
- Nam zazwyczaj znajomi podsyłają takie artykuły. To jest irytujące. Staramy się zachować milczenie w takich sytuacjach. Ale gdy ktoś przekracza granicę, w pewnym momencie musimy zareagować, np. jakieś zdjęcie na Instagram wstawiamy razem. Jestem tylko człowiekiem, to mnie bardzo rusza zawsze. Ja czytam czasami te komentarze i mnie to boli, że kurczę ktoś rozpisuje się na mój temat tak negatywnie, a z drugiej strony na moim Instagramie, ani w realu nikt nie mówi mi nic złego, nikt nie pała do mnie nienawiścią - pisze aktorka. Wszystko dlatego, że Antoni Królikowski nie pojawił się na imprezie z okazji 20 urodzin aktorki. Według jego Instastory był wtedy nad Wisłą i obserwował ptaki. Dla jej fanów to bardzo smutne, że taki trudny okres w jej życiu przypadł akurat, teraz gdy jesteśmy o krok od świąt.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ujawniono tajny plan prezesa TVP! Polacy będą wściekli
  2. Szok w szpitalu w dużym polskim mieście. Dziecko urodziło dziecko
  3. TVN za nic nie chciał tego ujawnić. Właśnie się wydało, widzom odebrało mowę
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
Kinga RusinKinga Rusin i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, od czego zaczyna dzień!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News