Nie uwierzycie jak dziś wygląda Emilia Dankwa, mała gwiazda Rodzinki.pl

Nie uwierzycie jak dziś wygląda Emilia Dankwa, mała gwiazda Rodzinki.pl

"Rodzinka.pl" została wielkim hitem już po emisji pierwszych odcinków na antenie Telewizji Polskiej. Poza znanym polskiemu widzowi aktorom produkcja wypromowała także również wiele nowych twarzy, wśród których jest choćby Julia Wieniawa. Jedna z dziecięcych gwiazd serialu zmieniła się nie do poznania.

"Rodzinka.pl" przez lata wyrobiła sobie markę na rynku przez znakomitą grę doświadczonych polskich aktorów wspieranych przez młode gwiazdy, co w połączeniu dawało realny obraz typowej polskiej rodziny. Serial miał swoich przeciwników, jednak znacznie więcej było zwolenników, którzy chwalili sposób przedstawienia klimatu stereotypowego domu w naszym kraju. Przez lata aktorzy znani z produkcji dorośli, a niektórzy z nich zdecydowanie zmienili się. Widzowie zwrócili uwagę na zmianę jednej z najmłodszych osób występujących w serialu, która po latach rzeczywiście wygląda zupełnie inaczej.

Rodzinka.pl – gwiazda wygląda zupełnie inaczej

Oglądającym serial chodziło o postać Zosi, przyjaciółki Kacpra Boskiego, w którą wciela się Emilia Dankwa. 14-letnia aktorka dołączyła do obsady siedem lat temu, i choć wydaje się, że stało się to naprawdę niedawno, to dziewczynka jest związana z produkcją już od jej pierwszych lat. Postać ta wyjątkowo przypadła widzom do gustu. Choć z początku wywoływała mieszane uczucia przez swoje nieco irytujące i infantylne zachowanie, to z czasem stała się jedną z ważniejszych postaci. Dlatego też producenci zdecydowali się uwzględniać ją zdecydowanie częściej, niż w epizodycznych występach. Wczoraj Emilka świętowała swoje czternaste urodziny. Pomimo swojego wieku, jest ona uznawana za jedną ze wschodzących gwiazd polskiej telewizji, a lata występowania w serialu "Rodzinka.pl" tylko poprawiają jej renomę. Nie ma wątpliwości, że w przyszłości czekają ją kolejne role w największych produkcjach.

Rodzinka.pl – zmiana gwiazdy

Trudno nie przyznać racji tym, którzy zwracają uwagę na to, jak Emilia Dankwa zmieniła się przez ostatnie lata. Dziewczyna zdecydowanie wydoroślała, a jej metamorfozę śledzić można na Instagramie, który prowadzi wspólnie z mamą. Patrząc na niektóre zdjęcia trudno jest uwierzyć, że jest ona tą samą dziewczynką, która stawiała swoje pierwsze kroki w aktorstwie parę lat temu w produkcji TVP.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Emilia Dankwa ma za sobą także występy w innych serialach i filmach. Występowała choćby w drugim sezonie serialu "Belfer" czy w filmie pełnometrażowym "Być jak Kazimierz Deyna". Za swoje dotychczasowe role zbierała bardzo dobre recenzje. Już w przyszłości powinniśmy doczekać się kontynuacji losów rodziny Boskich. "Rodzinka.pl" wciąż zbiera przed telewizorami bardzo wielu ludzi, nawet, gdy emitowane są powtórki poprzednich sezonów. Widzowie są zainteresowani dalszą historią rodziny, dlatego pojawienie się nowych epizodów jest najprawdopodobniej tylko kwestią czasu. Rodzinka.pl Fot. InstagramNajlepsze newsy dnia:

  1. Kim są piękne siostry Małgorzaty Kożuchowskiej? Wybrały zaskakujące zawody!
  2. Ewa Drzyzga KOLOSALNIE SCHUDŁA! Wszystkiemu winna poważna choroba dziennikarki
  3. Dramat Kingi Dudy. Przykre słowa Macieja Musiała, dla córki prezydenta to koniec
  4. Nie żyje światowej sławy aktor. Zabił go nowotwór
  5. Służby ostrzegają przed powodziami. Nagła zmiana pogody przyniesie tragiczne rezultaty w 4 województwach
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Onet Następny artykuł