Gwiazda Rodzinki.pl stoi przed trudną decyzją. Ciąża pokrzyżowała jej plany

Gwiazda Rodzinki.pl stoi przed trudną decyzją. Ciąża pokrzyżowała jej plany

Rodzinka.pl bardzo szybko zdobyła popularność wśród telewidzów, a młodzi aktorzy odgrywający główne role zyskali status gwiazd. Wiele osób pamięta pierwsze odcinki, kiedy byli oni jeszcze dziećmi. Jednak okazuje się, że czas mija bardzo szybko, a dziecięce gwiazdy są już dorosłe. 

Rodzinka.pl przez ponad 200 odcinków uzbierała sporą rzeszę fanów. Na fali popularności, gwiazdy serialu zaczęły otrzymywać coraz to nowsze propozycje współpracy. Tak stało się też z Olgą Kalicką, której kariera nabrała nowego tempa. W najbliższym czasie progres może jednak przystopować z powodu narodzin dziecka.

Rodzinka.pl: ciąża gwiazdy pokrzyżuje jej plany?

Olga Kalicka nie może narzekać na brak wrażeń w życiu prywatnym. Nie tak dawno temu media obiegła wiadomość o nowym chłopaku aktorki, z którym tak naprawdę znała się od 12 lat. Tymczasem wypłynęły kolejne szokujące nowiny z życia gwiazdy serialu Rodzinka.pl. Olga Kalicka spodziewa się dziecka. - Jutro rozpoczyna się rok szkolny. Dla wielu to nowy etap życia, nowa droga, więc życzę by była owocna i piękna! Ja też zaczynam nowy etap. Zostanę wkrótce po raz pierwszy Mamą i za parę lat również wrócę do szkoły, ale już w innej roli. Póki co pokazuję Wam zdjęcie z perspektywy Małego Człowieka, który rośnie w moim brzuszku. Czekamy na Ciebie… - napisała młoda gwiazda na Instagramie. Bardzo prawdopodobne, że nie jest to ostatnia zaskakująca informacja, którą Olga Kalicka podzieli się z fanami w najbliższym czasie.

Olga Kalicka szybko weźmie ślub? Marzenia aktorki pod znakiem zapytania

Jak donosi Fakt, informacja o nadchodzących narodzinach dziecka bardzo mocno zbliżyła do siebie zakochanych. Na tyle, że zaczęli bardzo poważnie rozmawiać o ślubie. - Gdy Olka i Czarek dowiedzieli się, że zostaną rodzicami, byli w siódmym niebie. Ta informacja zbliżyła ich do siebie jeszcze bardziej, już kilka dni później zaczęli rozmawiać o ślubie - powiedziała Faktowi znajoma pary. Olga Kalicka marzyła od dawna o bajkowym ślubie, ale na realizację jej marzeń może nie starczyć czasu. - Nie uda im się szybko zorganizować takiego wesela, jakie by chcieli. Dlatego rozmawiają o ślubie cywilnym i prawdopodobnie zdecydują się na ten krok jeszcze przed porodem, czyli przed końcem roku - kontynuuje informatorka dziennika. ZOBACZ TAKŻE
  1. Szaleniec grasuje po Warszawie. Strzela do samochodów, policja prosi o pomoc
  2. Był gwiazdą serialu TVN. Znany aktor pójdzie siedzieć?
  3. Meghan Markle nie potrafiła ukryć łez. Królowa Elżbieta na skraju wytrzymałości
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News