Gwiazda Rodzinki.pl stoi przed trudną decyzją. Ciąża pokrzyżowała jej plany

Gwiazda Rodzinki.pl stoi przed trudną decyzją. Ciąża pokrzyżowała jej plany

Rodzinka.pl bardzo szybko zdobyła popularność wśród telewidzów, a młodzi aktorzy odgrywający główne role zyskali status gwiazd. Wiele osób pamięta pierwsze odcinki, kiedy byli oni jeszcze dziećmi. Jednak okazuje się, że czas mija bardzo szybko, a dziecięce gwiazdy są już dorosłe. 

Rodzinka.pl przez ponad 200 odcinków uzbierała sporą rzeszę fanów. Na fali popularności, gwiazdy serialu zaczęły otrzymywać coraz to nowsze propozycje współpracy. Tak stało się też z Olgą Kalicką, której kariera nabrała nowego tempa. W najbliższym czasie progres może jednak przystopować z powodu narodzin dziecka.

Rodzinka.pl: ciąża gwiazdy pokrzyżuje jej plany?

Olga Kalicka nie może narzekać na brak wrażeń w życiu prywatnym. Nie tak dawno temu media obiegła wiadomość o nowym chłopaku aktorki, z którym tak naprawdę znała się od 12 lat. Tymczasem wypłynęły kolejne szokujące nowiny z życia gwiazdy serialu Rodzinka.pl. Olga Kalicka spodziewa się dziecka. - Jutro rozpoczyna się rok szkolny. Dla wielu to nowy etap życia, nowa droga, więc życzę by była owocna i piękna! Ja też zaczynam nowy etap. Zostanę wkrótce po raz pierwszy Mamą i za parę lat również wrócę do szkoły, ale już w innej roli. Póki co pokazuję Wam zdjęcie z perspektywy Małego Człowieka, który rośnie w moim brzuszku. Czekamy na Ciebie… - napisała młoda gwiazda na Instagramie. Bardzo prawdopodobne, że nie jest to ostatnia zaskakująca informacja, którą Olga Kalicka podzieli się z fanami w najbliższym czasie.

Olga Kalicka szybko weźmie ślub? Marzenia aktorki pod znakiem zapytania

Jak donosi Fakt, informacja o nadchodzących narodzinach dziecka bardzo mocno zbliżyła do siebie zakochanych. Na tyle, że zaczęli bardzo poważnie rozmawiać o ślubie. - Gdy Olka i Czarek dowiedzieli się, że zostaną rodzicami, byli w siódmym niebie. Ta informacja zbliżyła ich do siebie jeszcze bardziej, już kilka dni później zaczęli rozmawiać o ślubie - powiedziała Faktowi znajoma pary. Olga Kalicka marzyła od dawna o bajkowym ślubie, ale na realizację jej marzeń może nie starczyć czasu. - Nie uda im się szybko zorganizować takiego wesela, jakie by chcieli. Dlatego rozmawiają o ślubie cywilnym i prawdopodobnie zdecydują się na ten krok jeszcze przed porodem, czyli przed końcem roku - kontynuuje informatorka dziennika.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Szaleniec grasuje po Warszawie. Strzela do samochodów, policja prosi o pomoc
  2. Był gwiazdą serialu TVN. Znany aktor pójdzie siedzieć?
  3. Meghan Markle nie potrafiła ukryć łez. Królowa Elżbieta na skraju wytrzymałości
Następny artykuł