"On jest gejem!" Burza wokół gwiazdora Rodzinka.pl

"On jest gejem!" Burza wokół gwiazdora Rodzinka.pl

"Rodzinka.pl" to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych produkcji Telewizji Polskiej, której każdy odcinek gromadzi przed telewizorami tysiące Polaków. Uwielbiamy zarówno serialowych bohaterów, jak i wcielających się w nich aktorów, teraz jednak jedna z gwiazd poradzić sobie musi z szokującymi plotkami. 

"Rodzinka.pl" to jedna z tych produkcji, które twórcy od pierwszych odcinków nazywają głośno sukcesem. TVP od samego początku było przekonane, że serial relacjonujący życie rodziny Boskich będzie hitem ostatnich lat i rzeczywiście tak się stało. Przez wszystkie lata emisji stacja zarobiła ogromne pieniądze i sprawiła, że Telewizja Polska znowu odzyskała spore grono widzów. Polacy uwielbiają zarówno bohaterów produkcji, jak i aktorów w nich się wcielających. Wiele młodych postaci właśnie dzięki serialowi "Rodzinka.pl" odniosło spektakularny sukces i obecnie jest jednymi z najbardziej rozchwytywanych twarzy polskiego show-biznesu. Teraz jednak wokół jednego z gwiazdorów rozpętała się zaskakująca burza, a w powód naprawdę ciężko uwierzyć.

Gwiazdor "Rodzinka.pl" prezentuje odważne zdjęcie

Maciej Musiał to jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd, która swoją popularność oraz miejsce w show-biznesie zawdzięcza właśnie serialowi "Rodzinka.pl". Od czasu związania się z tą produkcją nie może narzekać na brak ofert pracy, jednak uganiają się za nim nie tylko producenci. Za Maćkiem ogląda się również wiele kobiet, które otwarcie na jego profilach na portalach społecznościowych komplementują go i proponują spotkania. Niedawno głośno było o jego romansie z modelką Natalią Uliasz, ostatecznie jednak podobno nic z tego nie wyszło, a młody aktor znów jest singlem. Znany jest ze sporego dystansu do siebie i częstego żartowania wraz ze swoimi fanami, z okazji Nowego Roku postanowił więc na swoim Instagramie zamieścić zdjęcie, do którego pozuje jedynie w biało-różowej, rozpiętej koszuli, bokserkach oraz kowbojskich butach. Z pewnością jednak nie spodziewał się, że ta jedna fotografia będzie pretekstem do rozpętania prawdziwej burzy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci nie mają litości. Maciej Musiał w środku wielkiej burzy

Nie jest nowością, że internauci potrafią wypominać osobom publicznym zamieszczanie w mediach społecznościowych różnych rzeczy, tym razem jednak ostra reakcja fanów z pewnością zaskoczyła nie tylko redakcję Pikio.pl, ale i samego gwiazdora serialu "Rodzinka.pl". - On jest jakimś gejem! To nie jest normalne, żeby młody, przystojny, zdrowy facet paradował tak przed kamerami - ostro ocenia internauta. - Całkiem już sława mu mózg naruszyła. Aktorek młody robi z siebie nie wiadomo kogo, lepiej dziewczynę czy chłopaka? - pyta ironicznie kolejna osoba. - Z niego to żaden facet porządny, tylko jakiś ciepły, który się za mężczyznami ogląda. Ja nie wierzę w te jego romanse, moim zdaniem on się ukrywa tylko - twierdzi fanka. Maciej Musiał postanowił osobiście nie angażować się w tę wielką burzę i nie komentować swojej seksualności. Kwestię tą widocznie pozostawia otwartą dla wyobraźni fanów i internautów. Rodzinka.pl - Pikio.pl Fot. Instagram/maciejmusial_official ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Ile zarabia Beata Kozidrak? Kwoty są KOSMICZNE!
  2. Ile dzieci ma Pola Raksa? Szokujące informacje ujrzały światło dzienne
  3. Gwiazda „M jak Miłość” szczera do bólu. Fani nie mogą uwierzyć
  4. Polska gwiazda właśnie urodziła! Niebawem trafi do więzienia
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News