„Rodzinka.pl” przez siedem lat emisji zdążyła zjednać sobie tysiące Polaków, którzy z uwagą śledzą losy Natalii i Ludwika Boskich oraz trójki ich synów. Teraz jednak pojawiły się szokujące informacje, w które ciężko będzie uwierzyć wszystkim fanom. 

Rodzinka.pl” jest jednym z tych seriali komediowych TVP, które już od pierwszych odcinków cieszą się ogromną popularnością. Fabuła skupia się wokół pięcioosobowej rodziny Boskich oraz ich przyjaciół i bliskich mieszkających w Warszawie.

Przez wszystkie lata produkcji Polacy zdążyli zżyć się i polubić serialowych bohaterów, których charaktery idealnie dopasować można do każdego z nas. Muszą oni borykać się z codziennymi problemami, które ma każdy – trudem wychowania dzieci, problemami w pracy czy płaceniem rachunków, co jeszcze bardziej przybliża ich do odbiorców. Teraz jednak pojawiły się informacje, po których produkcja może już nigdy nie być taka sama – czy możliwa jest „Rodzinka.pl” bez Małgorzaty Kożuchowskiej?

„Rodzinka.pl” bez Małgorzaty Kożuchowskiej?

Ciężko wyobrazić sobie ulubioną produkcję TVP bez Małgorzaty Kożuchowskiej wcielającej się w rolę Natalii Boskiej, jednak właśnie pojawiły się informacje, że nie od początku oczywisty był jej wybór na panią domu. O jej miejsce rywalizowały m.in. Agnieszka Dygant, Anna Guzik i Magdalena Walach.

– Ludwik był znany od początku. Do castingu na mamę, Natalię Boską, zaprosiliśmy wiele naprawdę topowych aktorek. Patryk Yoka, nasz reżyser, uparł się na Małgosię Kożuchowską. Była to ostatnia aktorka, którą castingowaliśmy – wyznaje w rozmowie z „Super Expressem” producentka serialu, Anna Jaroch-Okapiec.

Dalej kobieta opowiada na czym właściwie polegał casting i jak to się stało, że wybór padł na Małgorzatę Kożuchowską.

– Pamiętam, że było to w studiu „Pytania na śniadanie”. To była prosta scena o jakichś pudełkach plastikowanych na śniadanie. Zagrali to z Tomkiem tak fenomenalnie, że wszyscy zaczęliśmy się gotować i nie mogliśmy wytrzymać do końca sceny. Od razu wiedzieliśmy, że to właśnie oni – opisuje kobieta.

Kto wie, jak wyglądałby serial, gdyby Natalię Boską zagrała np. słynna „Niania”. Rodzina Boskich z pewnością nie byłaby taka sama.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wstydliwe sekrety największej legendy TVP wyszły na jaw! [ZDJĘCIA]

Gwiazda serialu „Rodzinka.pl” zagra w produkcji Netflixa

Jednym z ulubionych bohaterów produkcji jest najstarszy syn Natalii i Ludwika, Tomek grany przez Macieja Musiała. Niedawno pojawiła się szokująca informacja, że młodemu aktorowi zaproponowano – jako jedynemu Polakowi – zagranie w nadchodzącej produkcji Netflixa. Ma on otrzymać rolę w „Wiedźminie” i stanie u boku takich gwiazd jak grający tytułową postać Henry Cavilla, Anna Shaffer czy Joey Batey.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Anna Mucha nie wytrzymała! Zdradziła, jakim kochankiem jest król TVN
  2. Małgorzata Rozenek JUŻ wypuściła świąteczny spot! „Za rok poprosimy reklamę w lipcu”
  3. Paskudny przekręt w „Rolnik szuka żony”? Wiemy, czemu odpadła Paulina
  4. CZY PIES MA POCZUCIE WINY? MIT CZY PRAWDA? ODPOWIADAMY
  5. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami

"M jak miłość": Bolesne wyznania gwiazd serialu. Przeżyły prawdziwe dramaty

ŹRÓDŁOse.pl

Redaktor, recenzent, copywriter.