To już koniec Rodzinka.pl?! Gwiazdor przechodzi do TVN

To już koniec Rodzinka.pl?! Gwiazdor przechodzi do TVN

"Rodzinka.pl" bez Tomasza Karolaka? Okazuje się, że serialowy Ludwik Boski otrzymał propozycję od stacji TVN. Ta chciałaby, aby wziął udział w kontynuacji "39 i pół". Jak udało się ustalić, aktor propozycję przyjął. Czy będzie musiał się pożegnać z TVP?

"Rodzinka.pl" to jeden z najchętniej oglądanych seriali na antenie TVP. Za sprawą nietuzinkowych postaci, które muszą się znaleźć nieraz w typowych "domowych" sytuacjach, Polacy wciąż chętnie siadają przed telewizorami. Teraz nad powodzeniem tytułu zawisły czarne chmury. Wiadomo, że Karolak będzie częściej pojawiał się w TVN-ie.

Czy Tomasz Karolak odchodzi z serialu "Rodzinka.pl"? Niepokojące doniesienia z planu, chodzi o produkcję TVN

Producenci niegdyś święcili triumfy przy produkcji TVN "39 i pół". Wtedy główną rolę zagrał Karolak, wcielając się w niedojrzałego czterdziestolatka. Nietypowa postać, która od domowych pieleszy, wolała rockandrollowe życie, zyskała ogromną sympatię. Przez kolejne odcinki mężczyzna zmieniał się na oczach widzów, którzy śledzili jego potrzebę zbliżania się do syna i byłej żony. Perypetie Darka i śmieszyły, i wzruszały. "50 i co?" - tak nazwali producenci nowy tytuł, który miał być kontynuacją historii Jankowskiego. Tomasz Karolak w "Rodzice.pl" jest jedną z flagowych postaci. Ludwik Boski bezsprzecznie buduje jedną z najzabawniejszych postaci na planie. Fani zauważają, że jego ewentualne odejście z produkcji mogłoby znacznie zmienić charakter hitu TVP. Mężczyzna postanowił odpowiedzieć na doniesienia mediów. - Do końca stycznia kręcimy 14. serię, a następnie będzie przerwa, którą wykorzystam na „50 i co?” - odpowiedział dziennikarzom "Super Expressu".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Karolak będzie dzielił swoje zawodowe życie na dwoje. Nowy serial, w ocenie producentów może stać się bezsprzecznie hitem stacji TVN.

Co wiemy o nowym serialu TVN? Tomasz Karolak znów w roli Darka Jankowskiego

Od kilku tygodni regularnie pojawiają się informacje o nowej odsłonie serialu "39 i pół". To właśnie tam Tomasz Karolak zbudował kultową postać Darka Jankowskiego. Aktor znów wraca do roli. Tam, główny bohater próbował odzyskać swoją rodzinę, a każdy odcinek pokazywał, do czego jest zdolny, aby sięgnąć po to, co kocha. Na planie serialu debiutowało wiele polskich młodych gwiazd. mogliśmy w nim oglądać Marinę Łuczenko czy chociażby Magdalenę Lamparską. Nie wiadomo jednak, które z gwiazd poprzedniej odsłony ponownie zobaczymy na ekranie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda TVN ukrywała to od 6 miesięcy! Właśnie wszystko się wydało, współczujemy
  2. Widzowie DDTVN nie mogli w to uwierzyć! Aż trudno to skomentować
  3. Edyta Górniak wyjawiła najpilniej strzeżona tajemnicę "Agenta gwiazdy". TVN będzie wściekły
  4. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
  5. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News