Gwiazda Rodzinka.pl pokazała mamę! Wyglądają jak bliźniaczki, niesamowite

Gwiazda Rodzinka.pl pokazała mamę! Wyglądają jak bliźniaczki, niesamowite Źródło: Fot. Facebook/rodzinka.pl

Rodzinka.pl jest polskim serialem, który uwielbiają tysiące widzów. Perypetie Boskich Polacy śledzą z wypiekami na twarzy, chętnie śledzą również aktorów w mediach społecznościowych. Gwiazda programu opublikowała tymczasem swoje zdjęcie z mamą, które wstrząsnęło fanami. Już wiemy po kim odziedziczyła urodę. 

Rodzinka.pl emitowana jest w telewizji TVP od ponad 7 lat. Dwa tygodnie temu rozpoczęła się 13. już seria, a fani wcale nie wydają się znudzeni fabułą. Oglądalność w porównaniu do pierwszego sezonu spadła nieznacznie, a fani wciąż chętnie obserwują profile głównych bohaterów w mediach społecznościowych. Żywo komentują wciąż publikowane zdjęcia i wpisy, jednak ostatnio jedna z ulubionych aktorek zamieściła na swoim prywatnym profilu zdjęcie o którym natychmiast zrobiło się głośno. Kobiety wyglądają identycznie.

Olga Kalicka opublikowała zdjęcie z mamą. Kobiety wyglądają identycznie

Olga Kalicka największą popularność zdobyła dzięki grze w serialu Rodzinka.pl. Występuje w roli Magdy, będącej dziewczyną Tomka Boskiego, w którego wciel się Maciej Musiał. Dziewczyna jest niezwykle lubiana przez widzów, a jej profile na portalach społecznościowych śledzą tysiące Polaków. Aktorka lubi się zresztą dzielić swoimi przeżyciami z fanami - często wstawia zdjęcia ze swojego życia codziennego, pokazuje swoich przyjaciół i rodzinę. Tym razem Kalicka udostępniła zdjęcie z rodzinnej uroczystości, gdzie widzimy większość jej bliskich, rodziców oraz ukochanego chłopaka. Internauci natychmiast na zdjęciu wypatrzyli mamę aktorki, która według nich do złudzenia przypomina córkę. - Jak dwie krople wody! Obie przepiękne - komentuje internauta. - Już wiemy po kim Olga odziedziczyła urodę - dodaje drugi. - Kropla w kroplę - cała mama - podsumowuje fanka.

Rodzinka.pl: Olga Kalicka spodziewa się dziecka

Niedawno na jaw wyszła informacja, że Olga Kalicka spodziewa się swojego pierwszego dziecka. O tym fakcie aktorka również pochwaliła się na Instagramie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Jutro rozpoczyna się rok szkolny. Dla wielu to nowy etap życia, nowa droga, więc życzę by była owocna i piękna! Ja też zaczynam nowy etap. Zostanę wkrótce po raz pierwszy Mamą i za parę lat również wrócę do szkoły, ale już w innej roli. Póki co pokazuję Wam zdjęcie z perspektywy Małego Człowieka, który rośnie w moim brzuszku. Czekamy na Ciebie... Rodzice! - mogliśmy przeczytać pod zdjęciem radosnej aktorki i jej partnera. Aktorka bardzo chroni informacje o swoim związku i partnerze. Do tej pory nie wiadomo nawet, jak chłopak się nazywa, jasne jest natomiast, że para zna się od dawna. Pierwszy raz widziany był podczas imprezy urodzinowej dziewczyny. rodzinka.pl Fot. Instagram/olgakalicka ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Zaskakujący wyciek z PiS! Chodzi o najważniejszego ministra
  2. Jurek Owsiak obejrzał „Kler”. Jego opinia jest zaskakująca
  3. Naga Doda ma nietypową prośbę. Fanów wmurowało
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News