Aktorka hitowego serialu TVP chodzi o kulach. Co się stało?

Aktorka hitowego serialu TVP chodzi o kulach. Co się stało? Źródło: Fot. Facebook/Rodzinka.pl

Rodzinka.pl jest jednym z najpopularniejszych seriali komediowych w Telewizji Polskiej. Perypetie rodziny Boskich śledzą miliony Polaków, a produkcja doczekała się już 13 sezonów. Teraz jednak pojawiła się informacja, że jedna z głównych bohaterek musi chodzić teraz o kulach!

Rodzinka.pl jest kultowym serialem TVP, który uważany jest za jedną z najlepszych komediowych produkcji stacji. Cieszy się ogromną popularnością widzów, którzy uwielbiają obserwować codzienne perypetie Natalii, Ludwika oraz trójki ich synów - Tomka, Kuby oraz małego Kacperka. Serial swoją emisję miał w 2011 roku, a od tego czasu wyemitowano już 12 pełnych sezonów. Widzowie mogą od niedawna oglądać kolejną serię, a jej oglądalność wciąż przekracza dwa miliony. Jak na TVP jest to naprawdę dobry wynik, jednak po zestawieniu z premierowymi odcinkami, widoczny jest wyraźny spadek - premierowy odcinek oglądały niemalże 4 miliony widzów. Tymczasem właśnie pojawiła się informacja, że jedna z głównych i najbardziej lubianych aktorek chodzi o kulach.

Rodzinka.pl: aktorka serialu chodzi o kulach

Jak podaje Fakt, Julia Wieniawa wcielająca się w serialu w postać Pauli od kilku dni porusza się o kulach. Dziewczyna miała wypoczywać w ostatnim czasie na Mazurach, gdzie podczas spaceru doszło do nieprzyjemnej sytuacji - aktorka skręciła kostkę. Zauważona została podczas przejażdżki samochodem ze swoim ukochanym Antkiem Królikowskim, kiedy przesiadała się na placu Zbawiciela z jednego samochodu do drugiego przy pomocy kul. Z pewnością ta kontuzja nie ułatwia życia celebrytce, która obecnie pracuje na planie nowego serialu Polsatu oraz aktywnie szykuje się do wydania swojej pierwszej płyty.

Ile zarabia Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa oprócz grania w serialu Rodzinka.pl zajmuje się również wieloma innymi rzeczami. Dziewczyna korzysta ze swojej popularności i z chęcią gra w kolejnych produkcjach oraz promuje rozmaite produkty na portalach społecznościowych. Ostatnio ujawnione zostało, ile celebrytka zarabia, a o takiej kwocie większość z nas może jedynie pomarzyć.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jak podaje Super Express, 20-latka zarobiła w tym roku już ponad 800 tysięcy złotych, z czego aż 500 tysięcy miała dostać wyłącznie za promocję pewnej marki obuwniczej. Ponadto media próbowały określić również cennik artystki i zgodnie z ustaleniami za samo przyjście w opłaconej garderobie na ściankę lub umieszczenie zdjęcia w mediach społecznościowych, Wieniawa życzy sobie nawet do 15 tysięcy złotych. Rodzinka.pl screen/Fakt.pl ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Uwielbiana aktorka „Pierwszej miłości” po 14 latach odchodzi z serialu?! Fani nie dowierzają
  2. Słynny polski aktor jest na wykończeniu. Nie ma grosza przy duszy
  3. Kim jest synowa Zenka Martyniuka? Nie uwierzycie!
Następny artykuł