Gwiazdor Rodzinki.pl ostro o produkcji Polsatu. Te słowa musiały zaboleć

Gwiazdor Rodzinki.pl ostro o produkcji Polsatu. Te słowa musiały zaboleć Źródło: youtube.com/interia.pl

Aktor znany z serialu Rodzinka.pl zaskoczył widzów TVP. Artysta w ostrych słowach odniósł się do jednej z najbardziej kultowych produkcji telewizji Polsat. Telewidzowie, pamiętający jak mężczyzna brylował w programie, są bardzo poruszeni tak osobistym wyznaniem.

Rodzinka.pl sprawiła, że Adam Zdrojewski stał się naprawdę popularny. Aktor, wcielający się w postać jednego z synów rodziny Boskich znajduje się u szczytu swojej popularności, co skutkuje zaproszeniami do wielu programów, gdzie artysta zabawia publikę i promuje swoją osobę. Zdrojewski w bardzo odważnych słowach odniósł się do swojego udziału w jednym z najbardziej oglądanych show telewizji Polsat.

Gwiazdor serialu Rodzinka.pl brutalnie szczerze o show Polsatu. Taniec z Gwiazdami pod ostrzałem

Programem, który stał się obiektem ostrej krytyki ze strony artysty, okazał się Taniec z Gwiazdami. Taneczne show, które od lat oglądane jest przez miliony Polaków, nie spodobało się Zdrojewskiemu, który obecnie tańczy w Dance Dance Dance, czyli konkurencji ze strony TVP dla widowiska stacji Polsat. Lubiany artysta wyznał, że formuła programu proponowana przez telewizję Zygmunta Solorz-Żaka była dosyć nużąca, a atmosfera na planie produkcyjnym bardzo zła. Mimo że aktor TVP dotarł aż do ćwierćfinału, to widocznie nie był zadowolony całokształtem udziału w Tańcu z Gwiazdami.

- Panowała zupełnie inna atmosfera. Tam po prostu nam się nie chciało - wyznał artysta

Aktor, jakby na złość Polsatowi, pochwalił także Dance Dance Dance zaznaczając, że atmosfera w tym show i chęć do współpracy z producentami jest o wiele większa każdego dnia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co Polsat zrobi ze słowami Zdrójkowskiego?

Nie da się ukryć, że bardzo szczere wyznanie Zdrójkowskiego mogło zrobić wrażenie na producentach Tańca z Gwiazdami, którzy myśleli, że ich współpraca z aktorem jest owocna, a fakt, że dotarł on do ćwierćfinału, tylko potwierdza jego zaangażowanie w produkcję.

Możliwe, że słowa Adama Zdrójkowskiego zapoczątkują falę zmian w show, które sprawią, że występujące tam osoby z pierwszych stron gazet i portali plotkarskich, zaczną czuć się komfortowo. Możliwe, że część słabych czy niedokładnych występów gwiazd w show podyktowana jest wspomnianym brakiem chęci. Sami widzowie też bywają niezadowoleni niezmieniającą się formułą programu, a także niekiedy agresywnie zachowującym się jury.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  2. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wspomnienie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  3. Wiemy, jaką fortunę zgarnie dziecko Meghan Markle. To naprawdę zatrważająca suma
  4. Biedronka znów przygotowała petardę dla dzieci. Klienci będą się o to zabijać!
  5. Żona Waldusia z "Kiepskich" w rozpaczy. Twierdzi, że aktor chce ją zniszczyć, oprócz tego żąda od niej alimentów
  6. Lekarze twierdzili, że nie ma dla niego wolnego łóżka w szpitalu. Nie żyje Marcin

źródło: plotek.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News