"Zbierane są dowody". Główny aktor Rodzinka.pl ma problem z prawem

"Zbierane są dowody". Główny aktor Rodzinka.pl ma problem z prawem Źródło: screen/youtube/

Gwiazda serialu "Rodzinkia pl" od jakiegoś czasu ma problemy z prawem. W sprawie aktora toczy się śledztwo, a sprawa jest naprawdę poważna. Jak się okazuje, nie jest jedynym zamieszanym w aferę.

"Rodzinka.pl" cieszy się ogromnym uznaniem, a dzięki niej aktorzy zyskują coraz większą popularność. Jakiś czas temu wielka gwiazda serialu miała okazję wziąć udział w telewizyjnym show, gdzie mogliśmy zobaczyć jego najróżniejsze zmagania. Po opuszczeniu programu okazało się, że aktor nabawił się poważnych problemów z prawem, które przedstawia się bardzo poważnie. Prowadzone jest śledztwo, a specjaliści zbierają materiał dowodowy.  

Aktor z "Rodzinka.pl" może mieć poważne problemy 

Już jakiś czas temu Tomasz Karolak był jednym z uczestników programu "Ameryka Express", w którym musiał zmierzyć się z wieloma, najróżniejszymi zadaniami. Polecenia do wykonania były naprawdę skrajne - raz banalnie proste, a innym razem trudne i nieco kontrowersyjne. 

Jeden z odcinków wzbudził wśród telewidzów wielkie emocje, które niekoniecznie były pozytywne. Uczestnicy mieli pocałować przechodzące w ich pobliżu kobiety. Tomasz Karolak, Filip Chajzer i Jakub Urbański niezwykle zszokowali wszystkich, bowiem wykonali swoje zadanie, ale nie pytali żadnej z pań o zgodę. Co więcej, jeden z nich złapał nawet pewną kobietę za piersi. 

Śledztwo trwa. Aktor może dostać wyrok

Zachowanie mężczyzn wzbudziło wielkie podejrzenia u członków Fundacji Feminoteka i Fundacji przeciwko Kulturze Gwałtu. Uznano bowiem, że ich śmiałe kroki wobec obcych kobiet i przede wszystkim, całowanie ich bez zgody, mogą świadczyć, że w swojej przeszłości dopuścili się molestowania seksualnego. Przedstawiciele Fundacji w mediach społecznościowych poinformowali, że w sprawie celebrytów zostało wszczęte śledztwo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Na razie nie możemy nic powiedzieć, prócz tego, że zostałam przesłuchana w prokuraturze. Czynności dalej trwają. Kiedy będzie sprawa? Trudno powiedzieć, bo na razie zbierane są dowody i trwają przesłuchania - czytamy.  

Nie wykluczone, że w najbliższym czasie w mediach pojawią się nowe fakty, które pozwolą jednoznacznie potwierdzić, bądź zaprzeczyć przypuszczeniom. Jak na razie gwiazdor serialu "Rodzinka.pl" ciągle jest zagrożony karą za swoje postępowanie.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Natalia Kukulska po latach zdradziła coś niesamowitego o Zbigniewie Wodeckim. Aż trudno w to uwierzyć
  2. Dramat Poli Raksy. Legendarna aktorka w bardzo GORZKICH słowach podsumowała swoją karierę. Będziecie płakać
  3. Afera wokół żony Sławomira na festiwalu Polsatu. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, ona wystąpiła bez bluzki?!
  4. Gościom opadły szczęki. Nagle na wesele wparowała Magda Gessler i zrobiła niezłe show, nagranie hitem sieci
  5. Awantura w pałacu. Zalana łzami księżna Kate spakowała walizki i się wyniosła
  6. Przerażający wypadek w Małopolsce. Autokar stanął w płomieniach, w środku 70 osób

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News