Do sieci trafiło nagranie z gwiazdorem Rodzinka.pl. Maciej Musiał robił sobie test na HIV!

Do sieci trafiło nagranie z gwiazdorem Rodzinka.pl. Maciej Musiał robił sobie test na HIV!

Rodzinka.pl wciąż jest jednym z ulubionych seriali Polaków. Fani produkcji mogą być w ogromnym szoku. Niedawno w sieci udostępniono nagranie, na którym widać, jak Maciej Musiał wykonuje test na HIV.

Rodzinka.pl wypromowała kilka młodych gwiazd, niektórzy wyjątkowo aktywnie korzystają ze zdobytej sławy. Maciej Musiał podbił serca wielu Polaków, jednak fani gwiazdora mają powody do obaw. Niedawno na Instagramie opublikowano nagranie, na którym gwiazdor wykonuje test na HIV.

Rodzinka.pl to wciąż jeden z ulubionych seriali wśród Polaków

Maciej Musiał niedawno opublikował na swoim Instagramie film, na którym można zobaczyć go w towarzystwie pielęgniarki. Jak dowiadujemy się z opisu pod filmem, kobieta pobiera mu krew, by wykonać badanie HIV.

- Razem ze wspaniałą pielęgniarką Wiolą nakłuwamy palucha, czekamy trzy minuty, pokazujemy że nie boli i zachęcamy do badań - napisał Maciej Musiał w opisie filmu.

Rodzinka.pl zapewniła sławę kariery wielu młodym aktorom

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktor zaangażował się w poszerzanie wiedzy o badaniach, które pozwalają wykryć tego bardzo groźnego wirusa. W Polsce to wciąż temat tabu i rzadko pojawia się w dyskusji społecznej. Warto jednak wykonywać regularnie badania, bo wcześnie wykryte zakażenie daje choremu szansę na znaczne opóźnienie objawów i rozwoju śmiertelnej choroby, jaką jest AIDS. Maciej Musiał pokazuje użytkownikom Instagrama, że wykonanie takiego badania to nic strasznego.

- Jutro rozpoczyna Europejski Tydzień testowania w kierunku HIV - z tej okazji postanowiłem skorzystać z BEZPŁATNYCH badań i pokazać wam, że to nic strasznego - poinformował fanów na Instagramie gwiazdor.

Dzisiaj grzeje: 1. Dorota Szelągowska pokazała partnera. Fani osłupieli widząc kim on jest 
2. Polsat przekazał informacje o koszmarnym wypadku. Daniel Olbrychski został przewieziony do szpitala

Reakcja fanów aktora jest jednogłośna. Wszyscy gratulują mu wzorowej postawy i tego, że wykorzystuje swoją popularność, by promować tak ważne tematy i zachowania.

- Super, że propagujesz takie tematy. W dzisiejszych czasach z wieloma chorobami można żyć, pod warunkiem wczesnego wykrycia i leczenia. Wiele osób również myśli, że wirusem HIV, HCV, czy też HBV można się zarazić, podejmując ogólnie rzecz ujmując, ryzykowne zachowania. Jednak prawda jest taka, że do zakażenia może dojść u dentysty, podczas wszelkich zabiegów medycznych, czy też wykonując tatuaż. Może nie zachęcisz do tego badania milionów, ale być może akurat tę jedną osobę, której może ono uratować życie, więc akcja jak najbardziej zasługuje na plusa - napisała użytkowniczka Instagrama pod postem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kupujesz takie kasze gryczane? Lepiej ich nie jeść, mogą powodować raka
  2. Tragedia za kulisami Eurowizji Junior w Gliwicach. Uczestnik pilnie przewieziony do szpitala
  3. Bolała ją głowa przez 9 miesięcy. Lekarze otworzyli jej czaszkę i zwaliło ich z nóg
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. Koniec z pieniędzmi na dzieci. Rodzice ZMUSZENI wykładać po 600 zł na dziecko!

źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News