TVP kasuje hitowy serial, aktorzy nic nie wiedzieli. W sieci pojawiło się emocjonalne oświadczenie gwiazdy

TVP kasuje hitowy serial, aktorzy nic nie wiedzieli. W sieci pojawiło się emocjonalne oświadczenie gwiazdy Źródło: youtube/ TheColorPL

Serial "Rodzinka pl" znika z ekranów? Okazuje się, że stacja TVP kasuje swój najlepszy serial. Widzowie nie mogą pogodzić się z decyzją. Emocjonujące oświadczenie, które pojawiło się w sieci, tylko potwierdza smutne wiadomości.

Serial "Rodzinka pl" gości na ekranach telewizji TVP już niemalże 9 lat. Widzowie, którzy zżyli się z tytułową rodzinką, dostali dziś dramatyczną wiadomość. Po latach serial "Rodzinka pl" znika z ekranów. Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski, którzy związani byli z serialem, nie wiedzieli nawet, że produkcja się zakończy. 

Serial "Rodzinka pl" znika z TVP. Aktorzy nie wiedzieli, że decyzja została podjęta

Okazuje się, że z ekranów telewizji polskiej TVP zniknie jeden z największych hitów. Dziś w sieci pojawiło się potwierdzenie, że władze TVP zrezygnowały z emisji serialu "Rodzinka pl". Decyzja, która zapadała, wywołała zdziwienie nie tylko fanów, ale także aktorów. Wyszło na jaw, że nie mieli oni pojęcia, że serial nie będzie już dłużej nagrywany.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda serialu "Rodzinka pl" wydała przejmujące oświadczenie 

Małgorzata Kożuchowska, która wcielała się w jedną z postaci w serialu "Rodzinka pl", wydała oficjalne oświadczenie, w którym potwierdziła, że decyzja zapadała. 

- Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl”. Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą. Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów! - napisała gwiazda serialu "rodzinka pl". 

Dzisiaj grzeje: 1. Najpierw Lipko, teraz ona. Nie żyje kolejna legendarna polska gwiazda, trudno powstrzymać łzy
2. Cena pączków u Magdy Gessler zwala z nóg. Trzeba wydać jeszcze więcej niż w zeszłym roku

Fanom serialu "Rodzinka pl" niezmiernie ciężko pogodzić się jest z wiadomością, że ich ulubiony serial znika z ekranów telewizyjnych. Widzowie mają nadzieję, że stacja TVP zaproponuje im kolejny wspaniały serial, który trafi do ich serc, tak bardzo jak "Rodzinka pl".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niezwykłej operacji guza mózgu towarzyszyły dźwięki skrzypiec. Na instrumencie grała sama pacjentka
  2. Wielki pech Kamila Stocha. Był o włos od wygranej w kwalifikacjach
  3. Mieli mieć piękną pamiątkę po swoim ślubie. Zamiast tego obejrzeli zdjęcia i pobledli, musieli natychmiast reagować
  4. Kuchenne rewolucje w obliczu tragicznej śmierci, potem następne ciosy. Magda Gessler nie mogła powstrzymać łez
  5. Miał być sukces, a jest wtopa i skandal. Zaraz po premierze filmu o Zenku, podano katastrofalne kulisy
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

źródło: telemagazyn

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News