Skandal w Rodzinka.pl. Córka Magdy nie jest Tomka?!

Skandal w Rodzinka.pl. Córka Magdy nie jest Tomka?! Źródło: screen/TVP VOD

Rodzinka.pl będzie miała niespodziewany wątek? Spekulacje o tym, że Tomek jest ojcem dziecka Magdy, przybrały na sile. A wszystko przez instagramową publikację odtwórczyni roli Natalii Boskiej.

"Rodzinka.pl" doczeka się piętnastego sezonu. Poprzedni, zakończony narodzinami dziecka Tomka i Magdy, pokazywał szczęśliwą rodzinę Boskich, która doczekała się pierwszego przedstawiciela nowego pokolenia. Fani zaczęli spekulować jednak, że narodzona dziewczynka wcale nie jest córką Tomka, a Magda zdradziła swojego partnera. Czy w spekulacjach ze strony widzów kultowego sitcomu TVP można znaleźć ziarno prawdy?

"Rodzinka.pl" ze skandalicznym wątkiem? Tomek nie jest ojcem dziecka Magdy?

Tomek i Magda przez wiele sezonów tworzyli bardzo zakochaną i zgraną parę. Widzowie sami na swoich oczach podziwiali, jak ich wielka miłość dojrzewa i jak bardzo stają się sobie bliscy. W pewnym momencie, w serialu pojawił się wątek ciąży, a fani produkcji byli oczarowani zabawnymi i wzruszającymi niekiedy perypetiami pary. Fani kibicowali, aby poród przebiegł dobrze i żeby rodzina Boskich cieszyła się nowym członkiem.

Po ostatniej publikacji Małgorzaty Kożuchowskiej na Instagramie widzowie zaczęli dyskutować, że dziecko, które przyszło na świat w finale czternastego sezonu produkcji, aby na pewno było wnuczką Ludwika i Natalii Boskich. Wszystko przez to, że aktorka, która grała także Hankę w "M jak Miłość" odpisała jednemu z fanów, że "nigdy nie zostanie babcią".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak interpretować słowa serialowej Natalii Boskiej?

Fani, widząc, jak Kożuchowska odpisała internaucie, zaczęli się zastanawiać, co takiego przygotowali producenci TVP. Nie da się ukryć, że wątek zdrady Magdy byłby bardzo atrakcyjny, kontrowersyjny i nadał nowej, mrocznej głębi familijnej produkcji telewizji publicznej. Wiele wskazuje jednak na to, że był to czysty żart.

Kożuchowska, odpisując na słowa fana, miała prawdopodobnie na myśli fakt, że sama się czuje o wiele za młoda na babcie i jedynie jej serialowa postać będzie się cieszyć z wnuczki. Nie da się jednak wykluczyć, że aktorka zdradziła część scenariusza kolejnego sezonu kultowego serialu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Od niego wszystko się zaczęło". Polsat przekazał Polakom smutne informacje. Nie żyje Zbigniew Nowek
  2. Media tego nie zauważyły. Niesamowite zachowanie syna Wiśniewskiego za kulisami festiwalu w Opolu
  3. Aneta wstydzi się pokazywać z otyłą córką. "To nie moja wina"
  4. Iwona zorganizowała kultowe wiejskie wesele. Od przyjaciół z miasta usłyszała tak przykre słowa, że aż boli na samą myśl

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News